זמר במסכה ימי שידור: מי התוכי, מי הסוס הזמרים מאחורי המסכות

זמר במסכה ימי שידור: מי התוכי, מי הסוס הזמרים מאחורי המסכות

לכאורה מה יכול להיות מסקרן מסלב מוכר ששר בתחפושת. מה זה פורים פה? אבל לפורמט הקוריאני שכבש את את ישראל יש כבר עונה שנייה בערוץ 12 מאקו לייב. בואו ונראה, נקרא וננחש יחד.זמר במסכה ימי שידור: מי התוכי, מי הסוס והזמרים מאחורי המסכות.

זמר במסכה ימי שידור מי התוכי צילום מסך טלויזיה ערוץ 12

זמר במסכה ימי שידור מי התוכי צילום מסך טלויזיה ערוץ 12

השופטים של הזמר במתח? הנה כמה ספוילרים מי זה מי מאחורי המסכה!

שחר פאר היא התוכי של זמר במסכה. כך ראינו כולנו בפרק 2 לצפיהי שיירה במאקו לייב . המתנו ערב שלם, עם ביצועים מעולים ואז הגיע הרגע שכולנו חיכינו לו: מי מסתתרת מאחורי המסכה? אם חשבתם שהמודח הראשון תהיה הצדפה או האיילה, באו השופטים והקהל וחשפו דווקא את הוונרית של הספורט הישראלי- הטניסאית שחר פאר היא התוכי של זמר במסכה.

מחר מחרתיים נראה הכל לאור האולפן. תכף נדע מי מזמר היכן. אז כולנו כבר יודעים שהזמר בתוכי הוא שחר פאר טניסאית העבר. ומי שנחשה בצורה מדויקת את הטניסאית היא כמובן אוריה אסייג. איך לא? הריי את הקול היא מכירה משידורי הספורט! אז בואו נגיד תודה לשחר פאר התוכי, ונקווה שבעתיד הלא רחוק יגדל במדינת עוד ספורטאי כמוה.

עוד באתר – גם להישרדות יש שורד במסכה מי זה? 

מתי משודרת זמר במסכה 2021? באיזה ערוץ?

ימי השידור של המסכות הם בשעה 21:30 בימים מוצאי שבת וראשון. שני פרקים אחד אחרי השני. אז למה אני בא בטענות? כי גם שלושה פרקים בשבוע אני צמוד לשידור המזר במסכה לצפייה ישירה ערוץ 12 מאקו לייב לוח שידורים. 21:30 יום שבת, 21:30 יום ראשון.

המועמדת השנייה להדחה ראשונה הייתה הצדפה. ואז עידו שלח את פאנל השופטים לסדרת ניחושים. ואופירה באמירה חד משמעית. היא הזכירה את היכולת שלה על מגרשי החימר של הטניס, על מגרשי הדשא וכל הצוות הלך אתה. חוץ מסטטיק שחשב על עדן פינס או בר זומר. ואז התוכי הוריד המסכה. מי זה? מי זאת!

אז מה יותר הלחיץ את שחר פאר? הבמה של זמר במסכה בערוץ 12 מאקו לייב ווימבלדון? שחר לא אוהבת להפסיד באף תחרות ונתנה לנו מופע מעולה! ומה נגיד על הפיצוח של אופירה- מה ששלה שלה!

צפו בווידאו ספוילרים זמר במסכה. מי הסוס? מי הצדפה והכי מסקרן מי הסלב ששר בתחפושת של הקיפוד.