אזהרת מסע נטפליקס פרקים מלאים תרגום עברית והרבה אקשן

אזהרת מסע נטפליקס פרקים מלאים תרגום עברית והרבה אקשן

נכון שהתרגלנו ש- yes מנפיקה הצלחות באפליקציית הסרטים והסדרות. כעת תורה של הוט. קבלו את עמוס תמם בסדרה מומלצת. אזהרת מסע נטפליקס פרקים מלאים תרגום עברית והרבה אקשן.

אזהרת מסע נטפליקס פרקים מלאים תרגום עברית

אזהרת מסע נטפליקס פרקים מלאים תרגום עברית

סדרה חובה שיש בה הכל

לטעמי כצופה, עוד מהתקופה ששודרה בהוט, היה באזהרת מסע מוטיבים ממספר סדרות ישראליות שכבר הצליחו. יש אקשן, יש טובים ורעים ובעיקר יש כאלה שאף אחד לא יודע להחליט לאיזה צד הם שייכים. אלו הדמויות שבדיעבד גורמים לך לחשוב מתי תעלה אזהרת מסע עונה 2.

על מה הסדרה אזהרת מסע נטפליקס לצפייה ישירה  ?

הסדרה מגוללת סיפור מתח-פוליטי-רומנטי דובר אנגלית, עברית, נורבגית וערבית. היא צולמה ברובו בישראל בכיכוב שחקנים ישראליים ונורבגים.

בעשרת הפרקים היא עוקבת אחר זוג נורווגי היוצא למסע במזרח התיכון בעקבות העלמות בתם בת ה-24. בעודם מחפשים את הדמויות הישראליות והפלשתיניות שפגשה האם בעת הדיונים באוסלו לפני 26 שנה, אותם דונים שהניבו הסכם אומלל מזרח התיכון בלי הבדלי דת, גזע ומין.

מגלים ההורים כי בתם נמצאת בידי דעא"ש. רותם אבוהב מגלמת את דנה, ארכיטקטית ירושלמית מצליחה ואשתו של אריק שור (אבוטבול), שר המודיעין הישראלי. זה הביטוי לציניות בסדרה. מתי בפעם האחרונה היה שר ישראלי בשם אבוטבול?

אבוהב, היא בתו של שופט, גדלה במשפחה מבוססת. לדנה ואריק שלושה ילדים. דנה תומכת בשאיפותיו הפוליטיות של בעלה ויודעת שהוא נועד לגדולות. הם נחשבים לזוג המושלם. על פני השטח לפחות.

אבל סודות טבעם להתגלות. כשם שבכל אדם יש סודות ושקרים, לטבע יש שאיפה לחשוף אותם. עד שסודו הגדול מתגלה ודנה תצטרך אז להחליט אם לעמוד לצידו – או לשבור את הכלים. אבל אל תדאגו….כסף, מעמד ועולם מושלם דואגים לשמור על החבילה. כי הביקוש להצלחה לא מסתיים אף פעם.

רשימת השחקנים של אזהרת מסע סדרה ישראלית מומלצת

צוות ההפקה הנורבגי

סטיאן כריסטיאנסן

מונסטר

ברדה הובלנד והוקון בריסייד

רשימת המפיקים מישראל

אורי ברבש

דרמה טים

חיים שריר ומוש דנון

צפו בווידאו לקראת שידור פרקים מלאים לצפייה ישירה אזהרת מסע 

בנטפליקס יש לא מעט סדרות ישראליות מעולות. זה אומר שלא משנה אם אתה מנוי בהוט או ב-yes. בסוף תוכל לראות ולצפות.