כמה ימי בידוד צריך תקנות חדשות ינואר 2022

כמה ימי בידוד צריך תקנות חדשות ינואר 2022

חדשות משרד הבריאות הנחיות לציבור. כמה ימי בידוד צריך תקנות חדשות ינואר 2022 -הנחיות מעודכנות בשפה פשוטה וקלה. מה ההבדל בין מספר הימים למחוסנים ולא מחוסנים. חדשות בריאות 2022. בימים אלו מתרגל הציבור להנחיות החדשות בן בתקופות הבידודים והן מבחינת מדיונות בדיקות PCR. על כך בכתבה הבאה. אנו מגישים לכם את החדשות האחרונות בנושא. 

כמה ימי בידוד צריך

כמה ימי בידוד צריך

מתי ההחלטה החדשה נכנסת לתוקף ? 

שר הבריאות וגורמי המקצוע במשרדו סיכמו על עדכון במדיניות הבדיקות והבידודים, שייכנס לתוקפו ביום ד׳, 19.1.2022. אז מה עושים כנגד הבלבול? קוראים את התקנות ומצייתים להנחיות. גם אני כמוכם, לומד את התקנות החדשות שפרסם היום שר הבריאות. 

עוד באתר – יאיוי קוסמה תערוכה מוזיאון תל אביב

מחוסנים ולא מחוסנים כמה ימי בידוד נדרשים עד לסיום ?

  • מאומתים ישהו בבידוד 5 ימים מלאים, וישתחררו ממנו רק לאחר תוצאה שלילית בבדיקת אנטיגן ביתית שבוצעה ביום 4 בערב. לכך יש להוסיף תוצאה שלילית בבדיקת אנטיגן ביתית שבוצעה ביום 5 בערב.
  • תנאי נוסף לסיום הבידוד בחמישה ימים – שאין תסמינים.

גולשים שואלים. התקנות החדשות מבחינות בין מחוסן ללא מחוסן. ידוע כי החיסון אינו מונע הדבקה אך יעיל כנגד מניעת מחלה קשה. 

בידוד למחלימים מה התקנות החדשות ?

מחלימים לא יידרשו עוד באישור רופא לטובת שחרור מבידוד.

לא התחסנתי, כמה ימי בידוד נדרשים לי ?

כעת אסביר לכם לגבי מצבם של הלא מחוסנים.  לא מחוסנים/לא מחלימים שנחשפו למאומת והם בני פחות מ-60 ולא בקבוצת סיכון, ישהו בבידוד 5 ימים מלאים, ולא יידרשו עוד לבצע בדיקת אנטיגן מפוקחת עם הכניסה לבידוד.

אני רוצה להדגיש כעת – החובה לבצע בדיקה מפוקחת בסיום הבידוד – נותרת ללא שינוי.

מי יכול לבצע בדיקת PCR בקופת חולים ?

אז מה החדשות עבור בני הגיל השלישי בישראל ? שימו לב להודעת משרד הבריאות.  במאמץ לתת קדימות במסירת תוצאות הבדיקה לאוכלוסייה זו, כדי להעניק טיפול תרופתי מהיר במידת הצורך, החל מיום 19.1.2022 מי שאינו נכלל באוכלוסיות היעד (בני 60 פלוס וקבוצות בסיכון), לא יורשה עוד לבצע בדיקת PCR בקופות החולים.