רפאליס פרק 2 לצפייה ישירה בהוט צפו בווידאו

רפאליס פרק 2 לצפייה ישירה בהוט צפו בווידאו

מה אנחנו יודעים על הסלב שלנו ? על חיי המשפחה שלהם ועל החיים מאחורי הקלעים. מה קורה כאשר המצלמות כבות והמתחילים החיים האמתיים. קבלו את הסדרה הכי חזקה על המסך בישראל. רפאליס פרק 2 לצפייה ישירה בהוט. צפו בווידאו בסוף העמוד.

רפאליס פרק 2 לצפייה ישירה

רפאליס פרק 2 לצפייה ישירה

אז מה באמת קורה בסדרה רפאליס פרק 2 לצפייה ישירה בהוט 

"רפאליס" התחילה רגע לפני השחרור שלה מהכלא ומלווה את המשפחה שמנסה לחזור לשגרה.

האמא ציפי, היא גם סוכנת הקשוחה של בר ואון ששלטה בבית ביד רמה. כעת ציפי רפאלי חוזרת למשפחתה שזקוקה לה והשתנתה מאוד בחודשים הללו. אחרי החיים הלא פשוטים בכלא, היא צריכה למצוא את הכוחות להתמודד ולהרים מחדש את פרויקט חייה, "משפחת רפאלי".

עוד באתר מי אתה נוכל הטינדר של נטפליקס ?

בני משפחת רפאלי בסדרה החדשה בהוט 2022 

הסדרה מספקת לנו היכרות עם בני המשפחה המצולמת והמוכרת בכל בית בישראל. בי משפחת רפאלי – בר דוגמנית העל ודמות ציבורית אהובה ואהודה, ציפי אם המשפחה, רפי האב, דור ואון האחים המוכשרים והמצליחים בזכות עצמם.

סדרות על משפחות מצליחות בעולם האופנה והתרבות 

משפחת קרדשיאן היא המצליחה והמפורסמת בתוכניות ריאליטי אודות משפחות בעולם התרבות של היום. מדובר סדרת ריאליטי על בנות משפחת קרדשיאן, שמנסות לשים את המשפחה בראש סדר העדיפויות ולהתמודד עם התהילה, עם העסקים המתרחבים ועם מערכות יחסים מתוקשרות. את מי תפגשו שם על המסך בנטפליקס ?  קים קרדשיאן וסט, קלואי קרדשיאן ,קורטני קרדשיאן.

זו הסדרה, ככל שאני מבין אותה, הפכה את קים קרדשיאן וסט לאחת הנשים המפורסמות ביותר בעולם.

צפו בווידאו רפאליס פרק 2 לצפייה ישירה בהוט  

רפאליס", סדרת הדוקו-ריאליטי החדשה והמדוברת של HOT, חושפת לראשונה באופן אינטימי את חייה של המשפחה הכי מפורסמת וזוהרת בישראל: משפחת רפאלי – בר, ציפי, רפי, דור ואון.

המונולוג של ציפי רפאלי קנה את ליבי. הוא מייצג את הסיפור האנושי מאחורי חיי הזוהר. וכך היא אמרה. אני מרגישה שיש איזה שהיא ציפייה שהכל יחזור להיות כמו פעם, כך על רקע האחוזה המשפחתית. שאני אחזור להיות כמו שהייתי פעם. וממשיכה לספר על השאיפה שהכל יחזור להיות כמו שהיה. מונולוג אמיץ ונדיר. ומכאן נאחל להם המון בריאות ובהצלחה!