פריפריה אימפריה צפייה ישירה אין רגע דל בדרום

פריפריה אימפריה צפייה ישירה אין רגע דל בדרום

שתי סדרות ישראליות לצפייה ישירה כובשות את המסך בימים אילו בהוט מדובר ברפאליס. ב-yes קבלנו שוס עם הסדרה פריפריה אימפריה צפייה ישירה אין רגע דל בדרום. נשות האופנה מעבירות את תל אביב דרומה. 

פריפריה אימפריה צפייה ישירה

פריפריה אימפריה צפייה ישירה

לא צפיתם הפסדתם פריפריה אימפריה צפייה ישירה פרקים מלאים 

בלי פילטרים וללא תיווך. אורגינל מהדרום. האמת שאני לא הייתי מודע לסצנת האופנה הלוהטת שמתהווה ברמלה, אשקלון ואשדוד. יותר מזה, לא הייתי מודע שפריפריה זה הדבר האמתי היום. הכי רחוק מכל הסיסמאות, הכי קרוב לעממי. אבל מצד שני הכי קרוב לזוהר. 

עוד באתר גרושים גרושים איפה נפגשים לדייט 

בנתיבות יש מקום כמו חו"ל וזה פה ממש ממול 

מי צריך את שבוע האופנה בפריס שיש לך בנתיבות מקום ממש כמו חו"ל. אבל באשדוד יש נמל והוא לא פחות תוסס מאשר בחיפה. אז אם אין לאשדוד עיר תחתית. כבוד יש. וכאן נכנסת לתמונה תצוגת האופנה הזוהרת שלך הדרום ונשות האופנה של הפריפריה. הו שולטות במילות המפתח, הן שולטות בחידושים האחרונים והן בעצמן מביאות את בשורת ה fashion למסך ולתרבות המקומית העכשווית. 

כי בעוד בתל אביב רבתי, טקס החתונה מצטמצם להסכם נישואים, בפריפריה נערה מבית טוב, לא תתפשר על פחות מחתונה וסלון כלות. ברמלה המצב לא פחות מזהיר. כי גם שם אם את קונה בשוק את יכולה לרכוש בינגו שיראה לקוח מבוטיק עילית בכיכר המדינה. 

משכונת הקרוונים באשדוד לפריים טיים על סויה או רגיל ? 

ישיבת ההפקה הראשונה היא בעצם ארוחת ערב מפוארת בבית הנוצץ מזהב ויהלומים בבית משפחת מנאשרוב. לכל אחת יש חלום אחר ולא ברור איך יגשרו על הפער. לי זה כבר די ברור. באמצעות הכישרון ובעיקר בזכות היכולת להיות מה שהן. אז מה אם אחת היא מלכת האינסטגרם והאחרת מלכת הוואטסאפ. 

מי הן נשות הסדרה של yes שמובילות את האופנה בפריפריה ?  

אוריה עזרן, אורטל בניסטי, נעמה מריומה, דליה מנאשרוב, קים מנאשרוב וסינדי ואלירן דזן-מנאשרוב.

צפו בווידאו פרקים מלאים פריפריה אימפריה