מעושרים בפריפריה החיים הנוצצים של בנות האימפריה צפו בווידאו

מעושרים בפריפריה החיים הנוצצים של בנות האימפריה צפו בווידאו

לפני עשור הביאה לנו היוצרת אורנה בן דור את הסדרה מעושרות. אבל עכשיו בתפנית של 180 מעלות היא מביאה את המקבילות מדרום לתל אביב. אם חשבתם שחיים טובים יש רק בכפר שמריהו אולי טעיתם. קבלו את מעושרים בפריפריה החיים הנוצצים של בנות האימפריה צפו בווידאו.

מעושרים בפריפריה החיים הנוצצים

מעושרים בפריפריה החיים הנוצצים

הטיגריס שעולה 50,000 שקל והמותגים מעושרים בפריפריה אימפריה 

הרשתות חברתיות שינו את הכל. אם תל אביב מאבדת גובה, זה הרבה בזכות סצנת האופנה באשקלון ובדרום, שעכשיו משודרת במסגרת הסדרה פריפריה אימפריה פרקים מלאים לצפייה ישירה. וכל זה למה,. כי בניגוד לעבר, אין חומות ברזל בין המרכז לדרום. ( מול הצפון עדיין כן ).

עוד באתר – קיופיד בחינם הכרויות 

מי צריך מגזין אופנה שיש אינסטגרם ופייסבוק  ? 

הכתבה נפתחת בבית של משתתפות הסדרה החדשה ב yes. בכניסה לבית יש פוחלץ טיגריס בעלות של כחמישים אלף שח. לא פוחלץ אמתי. בוילה של משפחת מנשרוב באשדוד הולכים על הכל ובגדול. גם במקצה השיפוצים האישי. כל חצי שנה או שמונה חודשים הן בעניין. ויש את האינטסוש.

"יש המון משפחות בפריפריה שחיות טוב" . אבל זה לגיטימי לא פחות מהכסף הישן. זה שנקרא old money. הן עובדות קשה במקומות שבהן הן מצטיינות. סינדי היא מעצמת רשת ובעלה אלירן מעצב השיער. בקומה העליונה שולטים ביד רמה ההורים שהקימו את המקום וכולם ביחד עובדים בלי הפסקה בסלון דימטריוס.

הכוכבות של הסדרה החדשה שהופכת את אשדוד אשקלון ורמלה לאימפריה 

כמו בסרטים בסגנון החיים הסודיים של. כך הסדרה הזו מצליחה לחשוף לנו טפח מהשינוי התרבותי והתפיסתי שחל בדרום. דגש על הפריפריה הדרומית. לא הצפונית שנשארה נחשלת, הרבה מאחור ובלי טיפת כבוד. אומנם אין עדויות שהכתב הומצא באשדוד ( על אף כתובת אידרימי). אבל אשקלון, למי שלא זוכר הייתה אימפריה של צביעה וטווית בדים במשך מאות שנים. אין מקרה בעולם.

צפו בווידאו מאחורי הקלעים של בנות פריפריה אימפריה הבתים, העבודה והגישה. בסוף, כמו שרק בדרום החם יודעים לסכם- הכל בזכות המשפחה. אולי זו הסיבה שהתאהבתי בסדרה המומלצת.

 

#פריפריה_אימפריה, #פריפריה_אימפריה_ראיון