הסנדק לצפייה ישירה ולהורדה עם תרגום עברית

הסנדק לצפייה ישירה ולהורדה עם תרגום עברית

בימים אלו חוגג עולם הקולנוע 50 שנים לצאת הסרט הראשון בטרילוגיית סרטי הסנדק. תפקיד שעבר מאב לבן ושינה את פני הקולנוע מאז שהוקרן לראשונה. אתר הסרטים של ישראל מביא לכם את הסנדק לצפייה ישירה ולהורדה עם תרגום עברית.

הסנדק לצפייה ישירה ולהורדה עם תרגום עברית

הסנדק לצפייה ישירה ולהורדה עם תרגום עברית

בכל התחיל באי סיציליה לפני הרבה מאד שנים הסנדק לצפייה ישירה ולהורדה

טרילוגיית הפשע מבוססת על דמויות אמתיות, כאלו ואחרות, למעט המשפחה המרכזית – משפחת קורליאונה. אגב, בימים אלו יצא לבתי הקולנוע סרט חדש אודות מאיר לנסקי, המאפיונר היהודי שדמותו שזורה לאורך הטרילוגיה.

העלילה של הסרט הראשון מתחילה אי שם בסיציליה. אי איטלקי לחופי הים התיכון. מלבד הנופים עם עצי הזית, מדובר באוכלוסייה ממנה צמחו לאורך השנים הדמויות הגדולות של המאפיה האיטלקית. ילדים בחופשה עבדו במטעי הזיתים. אבל אם היה סכסוך או חוסר הבנה עם הדון המקומי, זה תמיד הסתיים בבכי.

עוד באתר – סרטים וסדרות להורדה וצפייה ישירה 

כמו בני אומות אחרות , הם הגרו לארצות הברית של אמריקה בתחילת המאה הקודמת. הם הביאו איתם מסורת ותרבות של אוכל, כבוד וקוד חברתי שאפשר להצמיח את הארגונים החזקים ביותר בחברה.

50 שנה לסרט הראשון של משפחת קורליאונה

לא רבים יודעים, לכן אנו נחשוף כאן חלק מסודות הסרט והעלילה. שם המשפחה של קורליאונה, הוא למעשה שם הכפר ממנו נמלט האב לאחר התקרית עם דון צ'יצ'י. אותה תקרית שהביאה לסצנת הנקמה עם רוברט דה נירו, התור ויטו הבוגר. לעת זקנה, גילם מרלון ברנדו, בתפקיד חייו את ויטו המתבגר.

הסצנה הכי טובה של חלק 1 הסנדק להורדה עם תרגום עברית

זו לא סצנה מדהימה ומרגשת. היא זו שבונה את הנרטיב המשפחתי ומביאה את מייקל, אל פאצ'ינו לקדמת הבמה. אני מתכוון לסצנה שבה ויטו קורליאונה נורה.

מי ירה בסנדק ?  וירג'יל "הטורקי". איש אמונם סולוצו מביא הצעה למשפחת קורליאונה להשקיע בעסקים המפוקפקים המתפתחים שלו. הטורקי בשלב הזה זוכה לגיבוי של משפחת הפשע טאטאליה, וכעת הוא מחפש להשיג גם תמיכה כלכלית ופוליטית של קורליאונה.

כסף טוב תמיד פותח עיניים של אחד ומעוור עיני חכמים. בניגוד לרצונות סוני, ויטו מחליט שהזדמנות השקעה זו אינה בגדר העסקים שהוא רוצה להשקיע ומסרב להשתתף. למעשה הוא מבטא כאן את הדרך שלו – אנחנו רוצים עסקים לגיטימיים. ממש כמו שקורה בארץ.

זהו אירוע חשוב שכן עורך דין משפחה טום הייגן מפציר בסוני לקבל את עסקת סולצו בהיעדרו של ויטו. איך זה מסתיים? מייקל לוקח אחריות וכובש את התפקיד הנכסף של אבא ויטו. החלום ושברו – המשפחה חלמה שהוא יהיה סנטור בבית הנבחרים.

צפו בווידאו אתר הסרטים של ישראל הסנדק לצפייה ישירה ולהורדה עם תרגום עברית