ממרח השחר או נוטלה מה למרוח על המצה

ממרח השחר או נוטלה מה למרוח על המצה

הנה מגיע פסח ואתו ההתלבטות שכל שנה מגיעה יחד אתו. איזה ממרח יהפוך את המצה של פסח למעדן אמיתי. אז אחרי שנגמרה הגבינה הלבנה והקוטג' מה נשאר לנו? להחליט אחת ולתמיד- ממרח השחר או נוטלה מה למרוח על המצה! כתבה עם ווידאו שייתן לכם את כל התשובות. הסרטון בסוף העמוד

ממרח השחר או נוטלה מה למרוח על המצה

ממרח השחר או נוטלה מה למרוח על המצה

השוואה שמתחילה בחג פסח יבש במיוחד

הפסח הקודם של שנת 2022 היה יבש להחריד. אסור לצאת, אסור ללכת, סגר נטפליקס. מה עשים, מהרהרים בנושאים שנראים לנו מובנים מאליהם. כמו למשל נושא חשוב מאין כמוהו. האם המצה שלנו טובה וטעימה יותר עם שוקולד השחר או עם נוטלה. יצאנו אנוכי והחבר חצר לבדוק היטב.

מצד אחד שוקולד השחר שהוא ותיק וטוב. הוא הצ'ופר של ימי ששי בגן הילדים, הוא הממרח המבטיח שגם קיים והוא היה שם תמיד וגם יהיה. לתפארת מדינת ישראל. ואז איפה שהוא בשנות התשעים הופיעה הנוטלה. בצנצנת זכוכית ועם של חוץ לארץ. אגוזי לוז הידועים בשמם הערבי בונדוק ופרצופים של חוץ לארץ. השוקולד של השחר נראה לעומתם כמו שקיעתה של הזריחה. עברו שנים, כבר אין איילת אהבים, אבל שניהם כאן בקרב ענקים. קבלו את צוות החצר האחורית בכתבה אחת ויחידה בכל הטעמים.

אז אחרי שראינו ובדקנו את ערך קלורי שוקולד למריחה, ואחרי שכבר הבנו שמצה זה בעצם לא אכילה שכל דיאטנית חולמת עליה, אז נשאר לנו להחליט. ומה עושה ילד עברי בפסח 2021, רחוק מבית הנתיבות, הוא חבילת מצות, קופסת שוקולד השחר, צנצנת נוטלה לתפארת ויוצא לדרך.

עוד מצה ועוד מצה, ייתכן שזו הפעם האחרונה. אז אם גם אתם כמוני באותה סירה, כדאי שתדעו, זוהי התלבטות שלא ניתן לפתור. כמו בשיר של סיימון וגרפונקל גברת רובינסון: 

Sitting on a sofa on a Sunday afternoon
Going to the candidates debate
Laugh about it, shout about it
When you've got to choose
Every way you look at it, you lose