מלכה פרק 1 לצפייה ישירה לינור אברג'יל סדרה בערוץ 12

מלכה פרק 1 לצפייה ישירה לינור אברג'יל סדרה בערוץ 12

היא הייתה על גג העולם. לא בכל יום זוכה נציגה מישראל בתחרות מיס יוניברס ופוצחת בקריירה בינלאומית. עבור רבים בארץ היא נהפכה לסמל. גם עבורי. קבלו את מלכה פרק 1 לצפייה ישירה לינור אברג'יל סדרה בערוץ 12

מלכה פרק 1 לצפייה ישירה לינור אברג'יל

מלכה פרק 1 לצפייה ישירה לינור אברג'יל

ועכשיו חשיפה מלכה פרק 1 לצפייה ישירה לינור אברג'יל סדרה בערוץ 12

קחו נשימה זו לא סדרה קלה. במרכז העלילה נמצאת דמותה של מיס יוניברס לינור אברג'יל. אבל מאחורי הקלעים, מספר ימים לפני טקס ההכתרה, היא עברה אירוע טראומתי. סוכן נסיעות ישראלי שחי באיטליה, ושמו שלמה נור, היה אמור להקל עליה את המעבר בין ערים באיטליה. אולם במקום לשמור עליה, הוא בצע בה את הנורא מכל. 

עוד באתר – מעושרים בפריפריה החיים הנוצצים של בנות האימפריה

שלמה נור אותו מגלם צחי הלוי 

ביהמ"ש הרשיע את נור שלמה במעשי אונס וסדום בלינור אברג'יל והשופטים במשפט תארו את דמותו כך. "הנאשם – דמות גרוטסקית, פתטית ותיאטרלית שאינו מסוגל לעורר טיפת אמון". הוא שוחרר מהכלא 16 לאחר מכן. 

רשימת שחקנים בסדרה החדשה צחי הלוי בתפקיד שלמה נור 

יעל אלקנה שחקה בסדרת הדרמה הטבח ובעונה השלישית של הסדרה "להיות איתה" בתור אביגיל

צחי הלוי – מוכר לנו מפאודה וגם ממחוברים עונה 9. היה השחקן הראשי בסדרה על השוטרים המושחתים וגם בסדרה על אתי אלון בתפקיד הבעל שלומי. אחד השחקנים, הזמרים והיוצרים המוכשרים בישראל.

כבר היה אחד כזה. מיס עולם האמיצה משנת 2008

זו לא הפעם הראשונה שהצופים נחשפים לאירוע. כבר בשנת 2008, נותר הסרט מי עולם האמיצה. לינור, יחד עם המפיק מוטי רייף יצרו סרט תיעודי אודות האירוע. בסרט הצופים נחשפים למכלול האירועים ומעשיו של שלמה נור. הדוקו, באומץ רב מגולל את ההתמודדות של לינור עם האירוע ואת מאמציה לתמוך בנשים שעברו טראומה דומה.

הסרט מגיע לשיא, לפחות מבחינתי, כאשר לינור משחזרת את מה שקרה לה אחרי. כיצד נפגשה עם האישה שקבלה את פניה בתחנת הרכבת באיטליה והתלונה במשטרה. הסרט היה מועמד לפרס אמי בקטגוריית סרטים דוקומנטריים.

לקראת שידור צפו בווידאו מלכה ערוץ 12 סדרה חדשה על מיס יוניברס עם צחי הלוי.