רוי בוי פסח 2022 שובו של פרעה

רוי בוי פסח 2022 שובו של פרעה

חופשת פסח כבר נראית באופק והמופעים פעילויות לפסח והצגות פסח לילדים כבר מחכות לכם. קרקס האש והמים כרטיסים לפסח האטרקציה המרכזית לחג . רוי בוי פסח 2022 שובו של פרעה. מדובר באחד המופעים הגדולים היפים והמרהיבים שעלו על הבמות בישראל. 

רוי בוי פסח 2022 שובו של פרעה

רוי בוי פסח 2022 שובו של פרעה

ראשון לציון רוי בוי פסח 2022 פארק תאריכים 

את חג האביב חוגגים בטבע! נצא לבילוי משפחתי הכי מיוחד שראיתם! בואו לפגוש את רוי בוי, ג'אנגו הסוס ואת פרעה מלך מצרים, הרשע, שזומם מזימה אדירה. תטעמו מהעולם האמיתי שלי ואני מבטיח שיהיה לנו כיף גדול יחד! הזמינו מקומות להרפתקה הגדולה של פסח! מס' המקומות מוגבל!

לפרטים נוספים

אטרקציות בחופש חול המועד פסח המלצות 2022. לוח שנה עברי לועזי. תאריכים חול המועד פסח חופשות בית הספר כרטיסים הצגות המלצות על טיולים לחול המועד פסח. טיולים לכל המשפחה פעילות חינם ברחבי הארץ.

דוד חיים בקרקס פסח 2022 אמפיתאטרון עזריאלי תל אביב

לאחר שכבשו את במות הקרקס ברחבי העולם הם מגיעים לישראל! אומני הקרקס המובילים באפריקה מגיעים לישראל בפסח הקרוב למפגש פסגה חד פעמי עם כוכב הילדים הגדול והאיכותי בישראל-דוד חיים. מופע מטריף וחד פעמי המשלב קטעי אקרובטיקה שלא נראו על במות ישראל עם מופע חדש ומטריף של הדוד של ילדי המדינה- הדוד חיים.

לפרטים נוספים

פעילות טיול משפחתי בפסח המלצות 

טיול וציור למשפחות בחול המועד פסח עם שלומית נועה נדב. מנחת סדנאות לציור אינטואיטיבי. סדנאות המאפשרות ביטוי עצמי בדרך יצירתית ומהנה.

 למה אנשים אוהבים קרקס 

מאז שהיינו אנחנו בעצמנו ילדים אהבנו ללכת לקראות מופע קרקס. כיום בעלי החיים נעלמו מהקרקסים במרבית המדינות בעולם , אך במזרח אירופה במדינות כמו הונגריה אוקראינה ועוד עדיין ניתן לראות מופעי קרקס עם בעלי חיים כמו פילים סוסים. אז מה מושך אותנו באווירת הקרקס שהוא עדיין קוסם להמונים ? כנראה שזה בידור בלי תנאים  , היכולת לעצור נשימה ועדיין לדעת שככל הנראה הכל יסתיים בשלום . אנו אוהבים קרקס כי הוא מאפשר לנו לצחוק , לאכול משהו טעים תוך כדי ולראות פעלולים שלא ניתן לצפות בהם בחיי היום יום.