טיולים חול המועד פסח 2022 המלצות

טיולים חול המועד פסח 2022 המלצות

חול המועד פסח טומן בחובו אפשרות לטיולים ארוכים או טיולים לכל המשפחה ברחבי הארץ מופעים הצגות ועוד הרבה פעילויות מיוחדות בחג הפסח הכנו עבורכם מדריך מיוחד עם הצעות למופעים אטרקציות מומלצות 2022 המלצות וטיפים חשובים טיולים חול המועד פסח המלצות 2022. 

טיולים חול המועד פסח המלצות

טיולים חול המועד פסח המלצות

תאריכי חופש פסח  2010 בתי ספר גני ילדים חול המועד פסח חג ראשון חג שני 

טיול לעיר העתיקה בירושלים משער יפו לכותל 

מאות אלפי תיירים מגיעים מרחבי העולם ולנו יש את ההזדמנות לעשות את המסלול משער יפו לכותל יותר מאשר פעם אחת. מדובר במסלול מוצל יחסית עם צל למרבית אורכו המשלב מרקם מיוחד של ריחות טעמים מראות צבעים וקלות המתמזגים למארג ייחודי .

אז הנה המלצה למסלול טיול בירושלים בעיר העתיקה : מתחילים משער יפו , ניתן להחנות את הרכב בנוחות בחניון ממילא , ומשער יפו לרדת בסמטאות השוק לכיוון הכותל וליהנות בדרך ממיצים טבעיים , מתוקים מזרחיים וקפה טוב לצד מזכרות וחולצות מודפסות. רעבים ?  יש לא מעט מסעדות כשרות או מסעדות מזרחיות וחומוסיות מעולות לאורך המסלול. בסוף המסלול יש לפנות ימינה לכיוון הכותל המערבי .

טיול לירושלים

טיול לירושלים

טיול לחיפה ואדי ניסנס הגנים הבהאים

העיר חיפה מושכת מטיילים מכל שכבות האוכלוסייה והגילאים . הגנים הבהאים שמקבלים את המבקרים בכניסה הדרומית לחיפה הן אטרקציה תיירותית אליה מגיעים מבקרים מרחבי העולם . חמש דקות משם תמצאו את ואדי ניסנס עם שוק ערבי מקורי דברי מאפה ירקות חומוס ועוד הרבה דברים טובים ומתוקים טעימים במיוחד

ואדי ניסנס חיפה מתוקים

ואדי ניסנס חיפה מתוקים

Wipark פסח 2022  וויפארק ישראל  מתחם האקסטרים לכל המשפחה

הילדים יאהבו את זה ! אטרקציות בתל אביב חול המועד פסח השנה.מתקני אקסטרים wipeout ומתנפחי ענק – חוזר במתכונת משופרת, המתחם מציע חוויה ייחודית לכל המשפחה, משלב בילוי, תרבות, ספורט ואוכל.

שעות פעילות וויא פארק תל אביב כולל שבת: שעה 10:00 עד 19:30. למעט יום שישי 10:00-17:30
יש להגיע לשעת המועד. חניה חינם. כניסה מגיל שנתיים מחייבת בכרטיס. אין כניסה למתחם עם עגלות. משך כל סבב – שעתיים.

לפרטים נוספים 

רוי בוי שובו של פרעה – פסח 2022

את חג האביב חוגגים בטבע! נצא לבילוי משפחתי הכי מיוחד שראיתם! בואו לפגוש את רוי בוי, ג'אנגו הסוס ואת פרעה מלך מצרים, הרשע, שזומם מזימה אדירה. תטעמו מהעולם האמיתי שלי ואני מבטיח שיהיה לנו כיף גדול יחד!
הזמינו מקומות להרפתקה הגדולה של פסח!

לפרטים נוספים 

אטרקציות בחופש חול המועד פסח המלצות 2022. לוח שנה עברי לועזי. תאריכים חול המועד פסח חופשות בית הספר כרטיסים הצגות המלצות על טיולים לחול המועד פסח. טיולים לכל המשפחה פעילות חינם ברחבי הארץ