לחמניות לפסח אבי לוי מתכון פשוט וקל

לחמניות לפסח אבי לוי מתכון פשוט וקל

את השף אבי לוי אין צורך להציג. הוא זכה בתכנית מאסטר שף ומאז הוא אחד השפים המובילים בישראל. גלוי נאות, אני מעריך את הדרך שהוא עבר. עכשיו למתכוני הפסח. הכירו את הדרך הפשוטה והקלה להכנת לחמניות לפסח אבי לוי מתכון פשוט וקל! בתאבון וחג שמח. המשיכו לסרטון המלא בסוך העמוד!

לחמניות לפסח אבי לוי מתכון פשוט וקל

לחמניות לפסח אבי לוי מתכון פשוט וקל

מתכון לחמניות כשרות לפסח עם אבי לוי

אז אם גם אתם רוצים גיוון בצקים ליד המצות, אז זה בדיוק המתכון. ואם כבר אבי לוי אז קבלו את המתכון של אבי לוי יחד עם אחותו אוסי לוי, קוסמטיקאית בכירה.

ומה היה לאחות של אבי להגיד על המתון של אחיה השף המצליח? עד שהכרתי את המתכון הזה, לא אהבתי את פסח בכלל. לכן הזמנתי את אחי המהמם, אבי לוי, המאסטר שף של המדינה. להראות לכולנו איך הוא עושה את זה.

מה כולל מתכון הלחמניות הכשרות לחג פסח

שמן
מים
מלח
קמח מצה
סוכר
ביצים
וקערת הכנה לבצק של פסח
ואבי בקש גם בצל מטוגן לטוויסט של לחמניית הפסח המוצלחת

צפו בסרטון ההדרכה של שף אבי לוי זוכה מאסטר שף 2 מתכון לפסח לחמנייה טעימה

לחמניות כשרות לפסח עם גבינה מאת סוויט דולי Sweet Dooly

מתכון נוסף שבהחלט קל ופשוט להכין באמצעותו תוכלו לאפות לחמניה כשרה וטעימה לחג הפסח הוא זה של השפית דורית מערוץ היוטיוב Sweet Dooly. מדובר למעשה בלחמניות גבינה כשרות. לפניכם מתכון ללחמניות גבינה מהירות כשרות לפסח, בויקוס, טעימות ונימוחות. מתכון ללחמניות גבינה בויקטוס.

ההזדמנות הקולינרית של החג הכשר ביותר במסורת 

לכל מטבע יש 2 צדדים. חג הפסח הוא הזדמנות מעולה להתגעגע לכל מה שאנחנו אוהבים לאכול ביום יום. אז זה לא ממש שיר פרידה ממאפי היום יום אלא הזדמנות לפתוח את הראש ולהתנסות בתפריט חג חגיגי וקצת אחר. מכיוון שבפסח אין בצק תופח וההכנה היא מהירה, אפשר לרתום את מתכוני החג לטובת עשייה משותפת בבית עם הילדים או עם בן הזוג.

וזה באמת תענוג לסיים כתבה בנושא מתכונים קלים לפסח, אחד מיני מתכונים רבים באתר שלנו! הזמניות החברים….חול המועד פסח הוא רק שבעה ימים. את המתכונים אפשר להכין כל השנה!