סוניק 2 צפו בווידאו סרט חדש בקולנוע דיבוב עברית

סוניק 2 צפו בווידאו סרט חדש בקולנוע דיבוב עברית

הקיפוד האהוב ביותר בעולם חוזר להרפתקה משודרגת. היכן תוכלו לצפות בסרט שכובש את עולם הקולנוע בישראל ? קבלו בבקשה את סוניק 2 דיבוב עברית. סרטים חדשים בקולנוע 2022. המלצות וביקורת מבצעים בכרטיסי אשראי.

סוניק 2 צפו בווידאו סרט חדש בקולנוע דיבוב עברית

סוניק 2 צפו בווידאו סרט חדש בקולנוע דיבוב עברית

1+1 בקולנוע עם טריילר סוניק 2 צפו בווידאו סרטי 2022 המלצות 

מדובר בסרט הרפתקאות עם לא מעט הומור. למה אני מציין זאת כבר בהתחלה ? כי הצחוק טוב לבריאות . בעיקר אם הוא מגיע באריזה איכותית ובסרט מומלץ.

עוד באתר – מה עושים בפסח השנה אטרקציות שוות במיוחד 

הסרט יוקרן באנגלית עם כתוביות ובדיבוב לעברית ויגיע לבתי הקולנוע ב-7.4.22

לאחר שסוניק התמקם בגרין הילס, הוא צמא להוכיח שיש לו את מה שדרוש בשביל להיות גיבור אמתי. המבחן שלו מגיע כאשר ד"ר רובוטניק חוזר, הפעם עם שותף חדש בשם נאקלס. באנגלית פירוש השם הוא שרשרת יקרה.

יחד עם יוצאים בחיפוש אחר אבן איזמרגד שבכוחה להשמיד עולמות. סוניק חובר אל שותף משלו, טיילז, ויחד הם יוצאים למסע חובק עולם לאיתור האזמרגד לפני שהוא נופל לידיים הלא נכונות.

מה זה אזמרגד ולמה הוא כל כך יקר ? 

למעשה מדובר ביהלום. היהלומים מורכבים מסלעים. אלו הם למעשה אבנים המורכבים ממינרלים שכמה מהם נחשבים לאבני חן יקרות. חלק מהרכיבים האלו נדירים בטבע.

ולכל אחד מהם יש הרכב כימי שוני שהופך אותם לאבנים יקרות ומכאן גם חשיבותם בסרט החדש של סוניק.

כרטיס שני לסרט מתנה 2022 מבצעים בכרטיס אשראי 

סינמה סיטי כרטיס קולנוע שני הטבה.

מבצע 1+1 למחזיקי כרטיס ישראכרט

מחזיקי כרטיס אשראי של בנק לאומי  זכאים להטבת 1+1 על כרטיסים לסרט ברכישת כרטיס רגיל בקופות בתי הקולנוע של רשת יס פלאנט בכל ימות השבוע, כולל חגים וסופי שבוע.

הטבה כרטיס שני חינם לסרט ללקוחות אמריקן אקספרס. צופים וחוסכים. לקוחות אמק"ס זכאים להטבת 1+1 על כרטיסים לסרט ברכישת כרטיס רגיל בקופות בתי הקולנוע של רשת יס פלאנט בכל ימות השבוע, כולל חגים וסופי שבוע.

התנאים המחייבים לפי אתר ההטבות של חברות האשראי ובתי הקולנוע ביום הרכישה.

צפו בווידאו סוניק 2 סרט חדש בקולנוע דיבוב עברית