חתונה ממבט ראשון 2022 עונה 5 פרק 1 צפו בווידאו

חתונה ממבט ראשון 2022 עונה 5 פרק 1 צפו בווידאו

הנה זה בא וחוזר אל המסך שלנו אחד אחרי השנייה הם יעלו נרגשים אל הבמה לגלות עם מי הם אמורים להתחתן. ועכשיו קבלו בבקשה את החתן והכלה במחיאות כפיים סוערות. זו הסדרה חתונה ממבט ראשון 2022 עונה 5 פרק 1 צפו בווידאו.

חתונה ממבט ראשון 2022 עונה 5 פרק 1 צפו בווידאו

חתונה ממבט ראשון 2022 עונה 5 פרק 1 צפו בווידאו

למה התאהבנו בסדרה חתונה ממבט ראשון 2022 עונה 5 פרק 1 צפו בווידאו

שלמה ארצי כתב ושר שהביקוש לאהבה לא מסתיים אף פעם. כנראה שגם לא בעידן הטרנספורמציה הדיגיטלית. אנשים שואפים לגלות אהבה גדולה מאד. כזו שתסייע להם לבנות בית ומשפחה.

עוד באתר – איזה אתר ההכרויות הכי מומלץ השוואה

אבל האם זה כל כך פשוט בעולם שבו יש היצע אין סופי וסבלנות בתפוצה של גרגר סוכר בים המלח ? לא בטוח, אבל שווה לנסות. וזה בדיוק מה שיתחיל לקרות מול עיננו בערוץ 12 לצפייה ישירה, תחת העיניים הפקוחות של המצלמות וצוות התכנית בהובלת יעל דורון ודני פרידלנדר. כי אין כמו תכנית שידוכים להבין עד כמה עולם הדייטניג של ימנו הוא אבסורד אחד גדול.

מי התחתן בעונה החדשה ? 

  • מעין ובן – משכה תשומת לב הודות למידה 44 של הכלה וההתעסקות עם מבנה ודימוי גוף.
  • מאי ומשה. היא אחות במחלקה פנימית והוא עורך דין פלילי בן 36 ואנחנו מאחלים להם בהצלחה. 

מה קורה לאדם שמתאהב שוב ושוב פעם אחר פעם ?

ואם תרשו לי גולשים יקרים, רגע לפני שמהסך עולה, ואנו נצפה בסדרה חתונה ממבט ראשון פרק 1 לצפייה ישירה, ואתם כאן באתר תוכלו לצפות בווידאו לקראת שידור חתונמי פרקים מלאים ערוץ 12. הנה כמה מילים של משורר דגול. קוראים לו נעים עריידי ואת השיר הספציפי הזה הלחין לא אחר מאשר שפי ישי.

ברכות שנה טובה מקוריות לראש השנה עם גלויות שנה טובה

אדם שמתאהב הולך אחרי
אהבתו
והאהבות
עולות ויורדות דוקא
במעלית שאינו נכנס
לתוכה.

צפו בווידאו החדש 2022 ערוץ 12 לצפייה ישירה פעמים יודעים כבר מהרגע הראשון… שיש בעונה הזאת משהו אחר.  חתונה ממבט ראשון העונה החדשה. ואולי יהיו הדברים שונים מהעולם ?

 

אתר הסדרות המרכזי של ישראל והפעם ערוץ 12 מציג לנו תכנית שידוכים כמו שרק הם יודעים להפיק. מה קורה בתכנית ? חתן וכלה נפגשים לראשונה רק מתחת לחופה. מה קורה אחר כך ? הם מנסים לייצר מערכת יחסים, להתקרב ואולי להתאהב. כי המכשול הגדול של חתונה הם כבר עברו. כל מה נשאר עכשיו זה רק לנסות לחיות יחד. ואם אין אהבה ? אז כמו שאמרה לי פעם עובדת חרדית בחברת הביטוח בה עבדתי – לומדים לאהוב, זה לא באמת קורה ממבט ראשון. 

#חתונהממבטראשון