סמוך על סול עונה 6 פרק 6 צפו בווידאו Axe and Grind

סמוך על סול עונה 6 פרק 6 צפו בווידאו Axe and Grind

בערב כאשר הם פונים את המיטה לישון, הוא מביט בה ושואל את עצמו האם זה הכי טוב שהוא היה יכול למצוא. ואת התשובה אנו מקבלים כעת – סמוך על סול עונה 6 פרק 6 צפו בווידאו Axe and Grind

פצעים ונשיקות Better Call Saul S06 E06 Promo – סמוך על סול עונה 6 פרק 6 צפו בווידאו Axe and Grind

מכל התכונות של ג'ימי מקגיל, מכל מה שהוא רקח, שיבש, יזם ותכנן, נעדרת תכונה אחת גברית חשובה. לסיפרו העלילה כמובן. אין לו צי של מאהבות או נשים, הוא מעולם לא נראה מחזר אחרי אישה, גם לא אחרי קים וקסלר.

עוד באתר  – טהרן עונה 2 לצפייה ישירה 

סמוך על סול עונה 6 פרק 6 צפו בווידאו Axe and Grind

סמוך על סול עונה 6 פרק 6 צפו בווידאו Axe and Grind

לי באופן אישי זה נראה מוזר ותכף אסביר למה אני מתכוון.

מילא הזוגיות עם קים. לדמות שלה לקח זמן להיחשף בתור נונקונפורמיסטית. אם ניקח בחשבון שהסדרה מתרחשת טרם תקופת הטרנספורמציה הדיגיטלית נוסף נתון חשוב נוסף. בתחיתת העשור הקודם אנשים עדיין חיזרו אחד אחרי השני.

לאן נעלה קים וקסלר ?

העונה אני מוכן להפתעות. שם כל פרק הוא רק בסיס להנחות ולהתפתחות לא צפויה בעלילה. הביטוי הנושא את שם הפרק הבא – Axe and Grind, לקוח מעולם הבנייה. אם אתם בונים חופשיים אז מטבע הלשון הזו ממש לא זרה לכם.

axe grinding meaning מה פירוש השם של הפרק 

הוא נעוץ בעיסקו ורנר זיגלר. הבנאי של הסדרה. אשתו, האלמנה הנוכחית, מנסה לשקם את חייה במה שנראה כמו פרבר גרמני. היא ממשיכה לעבוד בכל בוקר אבל בערב יוצאת לבר מקומי.
בחדר העבודה שלו היא שומרת מזכרת המרמזת על עיסוקו של בעלה לשעבר- a person, group, or company that owns or runs a manufacturing plant.

משמעות וספוילר

השם שחושף את הספוילר הגדול של העונה ותעלומה חדשה שתשנה את הסדרה כולה. תרגום עברית מובנה. סמוך על סול עונה 6 פרק 6 צפו בווידאו Axe and Grind אתר סדרות נטפליקס ישראל – כל מה שרציתם לדעת על הפרק שישנה את מהלך העונה תרגום עברית מובנה. 

אל תשכחו –  חשוב לציין היכן עומד הפרק הזה בתוך הכלל הגדול יותר של הסדרה: זה הפרק השני אחרון לפני שהתוכנית יוצאת להפסקה עד יולי. יש הרבה דברים גדולים שכנראה יקרו לפני כן, אז קדימה תתכוננו בהתאם.

ספוילר הסרטון מתחיל בפרומו קונספט שאינו פרומו רשמי שמראה את המצגת החזותית שלי של רעיונות איך צריך להיות הפרק הבא. לאחר מכן יש ספוילרים ותיאוריות לפרק הבא. כל זה על רקע ביקורו של לאלו סלמנקה בגרמניה והממצאים שיביא אתו מביתו של ורנר זיגלר. זה המהנדס הגרמני שהיה רוצה בצד שלו, אבל לעולם לא היה יכול היה להתחבר עם זוג כזה של אנשים. 

 

בוב אודנקירק בתפקיד עורך הדין סול גודמן או ג'ימי מקגיל האירי בעל חוש ההומור הייחודי 
ג'ונתן בנקס בתפקיד מייקל אמנטראונט השוטר לשעבר שחצה את הקווים ומחזיק במוסר כפול 
ריאה סיהורן בתפקיד קים וקסלר בת זוג של ג'ימי ועורכת דין עם אג'נדה חברתית
פטריק פביאן הנסיך המדליק מבל אייר האויב עתיק היומין של ג'ימי וקיןם
מייקל מאנדו האחד והיחיד בתפקיד נאצ'ו וארגה