משחקי הכס פרק 6 צפייה ישירה תרגום מובנה

משחקי הכס פרק 6 צפייה ישירה תרגום מובנה עונה 8

קשה להאמין אבל הפרק האחרון בסדרה משחקי הכס הוא ברמת אחרון . עשרות מיליוני צופים ברחבי העולם ממתינים לראות את המלחמה האחרונה בין גון סנואו לדודתו מלכת הדרקונים עכשיו באתר משחקי הכס פרק 6 צפייה ישירה תרגום מובנה של העונה השמינית והאחרונה

האחרון לשמו פרק סיום משחקי הכס

קל מאד לצפות עכשיו בפרקים של עונה 1 משחקי הכס ולהגיד שכל הרמזים על העונה האחרונה וסיום הסדרה היו שם. אבל הם אכן היו ומאז עונה 6 לא מעט תאוריות על משחקי הכס התגשמו בעיקר העונה 8 והאחרונה. הסדרה שודרה בצפייה ישירה בסלקום TV הוט עם ערוץ HBO ו YES . 

לפני פרק 8 עונה 6 תרגום מובנה מי מת במשחקי הכס

תדליקו נר כי אנחנו הולכים למנות עכשיו את רשימת הגיבורים של משחקי הכס שנפרדו מאיתנו בפרק 5 עונה 8 GOT ולא נראה אותם על המסך בפרק 6 עונה 8 צפייה ישירה משחקי הכס .

  • ואריס העכביש מלך המרגלים 
  • סאנדור קלגיין כלב הציד האונד
  • ההר סר קלגיין האח השנוא של ההאונד
  • סרסי לאניסטר המלכה הקרה כקרח שנמס בשניות רגע לפני מותה 
  • גיימי לאניסטר מת מיתת נשיקה עם סרסי 
  • קייבורן המלומד ימין המלכה ומי הביא את פלוגת הזהב 
  • חצי מליון תושבי וסטרוז שנהפכו לאודים בוערים 

2022 בית הדרקון פרק 1

הסדרה, המבוססת על רבי המכר Fire & Blood של הסופר ג'ורג' ר.ר. מרטין, המתרחשת 200 שנה לפני אירועי משחקי הכס, מספרת את סיפורו של בית טארגאריין. הסדרה החדשה, נלמד מספרת על המשפחה החזקה נקלעה למלחמת אזרחים מרה ואכזרית המכונה "ריקוד הדרקונים", המבשרת את תחילת סופה של השושלת השלטת של וסטרוס. עבור מעריצי משחקי הכס, חקר העידן הזה על המסך הוא סיכוי מרגש ללא ספק.

הקרב האחרון גון סנואו מול דודה דני

קחו נשימה זה הולך להיות הקרב האחרון , בסדרה לפחות . daenerys Targaryen מול jon snow Targaryen . הדודה מול האחיין . המועמדת מטעם עצמה ואוסף צבאות מול חביב אנשי הצפון והשריד האחרון האמיתי ללוחם ממשפחת , גם אם הוא של ליאנה סטארק , הדודה של סנסה וארייה.

זה הולך להיות קרב בין חפצי חיים לחפצי שלטון . בין אלו שנמאס להם להמליך מלכים שלא רואים ממטר את הציבור לבין אלו שלא רואים את עצמם. העולם הוא לא שחור או לבן . גם לא שבע הממלכות של ווסטרוז בכל רע יש טוב , בכל משוגע יש הגיון ובכל גמד מסתתר מנהיג גדול מהחיים .

האם טיריון לאניסטר יישב על כס הברזל ?

בהנחה שלא רק לבני טארגריאן יש שאיפות לשבת על כס המלוכה , נשאר עוד מועמד אחד לרשת את כס הברזל . קוראים לו טיריון לאניסטר . הוא גמד , הוא חכם שאבד את הברק בעונה האחרונה ואור לו להיכשל . המועמד האחרון gendry Baratheon רחוק כרגע מאור הזרקורים . הוא אחד הממזרים של המלך רוברט , זה שהיה נשוי לסרסי . במקצוע שלו חרש ברזל מעולה שהכין את סכיני זכוכית דרקון שאחת מהן הרגה את מלך הלילה .
פרק 6 עונה 8 משחקי הכס מגיעה לסיום עם 4 מועמדים לכס המלוכה . 3 לא ממש רוצים ולא ממש תכננו להיות מלכים . איך שהוא הם שרדו עד הפרק האחרון עונה 8 משחקי הכס .