משפחת שדה פרקים מלאים לצפייה ישירה HOT צפו בווידאו

משפחת שדה פרקים מלאים לצפייה ישירה HOT צפו בווידאו

ז'אנר הסדרות שמתעדות חיי משפחה ממשיך לפרוח על המסך הישראלי. השנה קבלנו את הבוזגלוס, את רפאליס ועוד מעט מחוברים עונה 10. עכשיו בהוט משפחת שדה פרקים מלאים לצפייה ישירה HOT צפו בווידאו.

התגלה באח הגדול ויצא ענק משפחת שדה פרקים מלאים לצפייה ישירה.

עוד באתר שבועות 2023 אירועים אטרקציות קציר שיבולים חג המשק 

משפחת שדה פרקים מלאים

משפחת שדה פרקים מלאים

נתחיל דווקא עם אלירז. שם משפחתו נושא את שם הסדרה על אך ששני ילדיו של איל גולן לוקחים בה חלק חשוב. הוא התגלה בעונה השנייה של האח הגדול. הוא ניצח בענק והיה לאחד המגישים האהובים על המסך הישראלי. לימים הכיר את אילנית לוי, לשעבר אשתו של הזמר האהוב איל גולן, ויחד הם בזוגיות מרשימה וארוכה.

איפה אפשר לרשות לראות את הסדרה החדשה

בערוצים ובפלטפורמות של הוט .

  •  HOT VOD
  • HOT play
  • NEXT TV

"משפחת שדה" היא סדרת דוקו-ריאליטי שעוקבת אחר חייהם האישיים של בני משפחת שדה: אילנית לוי, אלירז והילדים ליאם ואלין גולן, ילדיה של אילנית מנישואיה הראשונים.

סודות מחדר המשפחה רחובות על המפה

בסדרה נחשפים חייהם האישיים של בני המשפחה – החל מההיריון הראשון של אילנית ואלירז, דרך החזרה בתשובה של אלירז, המסע של אלין אל עולם השירה והמשחק, הגיוס של ליאם לצבא ועד ללידה של אריאה, התוספת החדשה למשפחה.

למה אנחנו אוהבים סדרות דוקו על משפחות ? 

החיים מאחורי המצלמות תמיד עניינו את הציבור. ההתעסקות עם החיים הפרטיים של הסלב הרבה יותר מעניינים מחדשות היום. אין מה לעשות. האם זה אומר שבהכרח מדובר בסדרות צהובות. אני חושב שהתשובה היא ממש לא. בסופו של דבר הסלב של היום שולטים ברשתות החברתיות, מעצבים דעת קהל ובמידה לא פחותה גם הרגלי צריכה.

לקראת שידור צפו בווידאו משפחת שדה לצפייה ישירה פרקים מלאים

רוצים עוד ? לא רק קרדשיאנס סדרות המשפחה האהובות ביותר 

קחו למשל את הסדרה שושלת דאק המשודרת מאז 2012  בארצות הברית. במבט ראשון בני הזוג רוברטסון נראים כמו משפחה טיפוסית של לואיזיאנה שחיה במשך עונת ציד הברווזים. אבל הם הפכו לאייקונים של תרבות בארצות הברית. סמל לארצות לאמריקה של פעם.