פאודה 4 הסיפור האמתי מאחורי העלילה בסדרה

פאודה 4 הסיפור האמתי מאחורי העלילה בסדרה

בכל פעם שעונה חדשה של פאודה עולה ב yes יש הרגשה שזה יותר אמתי מהמציאות. אז מהיכן שאבו יוצרי הסדרה את הרעיון?. פאודה 4 הסיפור האמתי מאחורי העלילה בסדרה.

שאלנו את אבי יששכרוף, עיתונאי ומיוצרי פאודה, על ההשראה להתרחשויות המותחות של העונה החדשה עם משפחת טוואלבה, על הדמויות וההיסטוריה האמתית שמלווה את העלילה.

המציאות של משפחת טוואלבה פאודה 4 פרקים מלאים לצפייה ישירה 

אז כמו שאתם בטח יודעים, למשתפי פעולה יש תפקיד נכבד בהצלחת שירותי הביטחון בישראל. ההיסטוריה הביטחונית של המדינה מלאה בסיפורים של סוכנים שחצו את הקווים. אבל האם מדובר בעולם מושלם?. בוודאי שלא. כי לחציית הקווים יש מחיר אישי כבד.

עוד באתר – איזה אתר הכרויות הכי מומלץ השוואה

בלב הסדרה נמצאת משפחת טוואלבה.  מדובר בסיפור אמתי. על ראש משפחה שהייתה בטוחה שהאבא הוא בכיר בג'יהאד האסלאמי. יום אחד לא כל כך בהיר כוחות הביטחון שולפים את בני המשפחה ממקום מושבם, אי שם באחת העיירות ביהודה ושומרון. אבל לא בתור חשודים. אלא בתור מה?. על מנת להציל אותם רגע לפני שזהות האב כמשתף פעולה עם השב"כ נחשפת.

פאודה 4 הסיפור האמתי מאחורי העלילה בסדרה צילום מסך יוטיוב יס

פאודה 4 הסיפור האמתי מאחורי העלילה בסדרה צילום מסך יוטיוב יס

כל אחד רוצה להיות משתף פעולה?. העונה החדשה פרקים מלאים 

אז מה גורם לאיש ארגון להיות משתף פעולה ולאחר מכן אך לשמש בתור סוכן?. יש לכך לא מעט סיבות. זה יכול להיות ירידת קרנו ומעמדו בארגון שלו עצמו וניסיון להדיח מתחרים בדרך לראשות הארגון. מה זה אומר?. האויב שלי הוא גם האויב שלך אז יש על מה לדבר.

סיבה נוספת יכולה להיות כלכלית. הבחירה להיות במאבק מול מדינת ישראל גורמת לצד השני לקשיים כלכליים. מי משלם את המחיר?. כמעט כולם חוץ מאלו שקרובים לצלחת. אם אתה רחוק ממנה יש לך דרך אחת למלא את הכיסים. להפוך למשתף פעולה עם הצד השני. ומכאן נוצר בסיס העלילה לעונה החדשה פאודה 4 לצפייה ישירה פרקים מלאים yes.

 

איפה אפשר לראות את הפרקים מלאים של פאודה? 

ניתן להתקשר למוקד מכירות יס בטלפון 1-800-20-8000 ולשאול על מבצעי הצטרפות באפליקציה או בטלוויזיה. לשירות גם סדרות ישראליות נוספות מומלצות לצפייה ישירה כמו פריפריה אימפריה ועוד.