ויזה כאל 1+1 סרטים יס פלאנט קוד הטבה

ויזה כאל 1+1 סרטים יס פלאנט קוד הטבה

כרטיס שני לסרט מתנה עם קוד קופון. הנחות לפעילויות של ילדים בחופש גדול 2022 באמצעות הטבות בכרטיסי אשראי . הטבה שווה במיוחד היא ויזה כאל 1+1 סרטים יס פלאנט קוד הטבה  כיצד לממש ולהנות. 

קוד קופון ויזה כאל 1+1 סרטים יס פלאנט קוד הטבה

מה עושים עם הילדים בחופש גדול ?  אחד הבילויים המועדפים על הילדים הוא לצאת לסרטי קיץ 2022 הממתינים להם בבתי קולנוע נוחים ובין היתר גם ברשת yes planet. 

ויזה כאל 1+1 סרטים יס פלאנט קוד הטבה

ויזה כאל 1+1 סרטים יס פלאנט קוד הטבה

מחיר כרטיסים הקולנוע נחשב נמוך יחסית לבילויים אחרים ואם אתם מנצלים את הטבות כרטיס אשראי. אז מאיפה מורידים הטבה בכרטיס אשראי ?. מאתר ההטבות. כמה זה שווה ?. קוד הטבה  אז ניתן לחסוך כ 40 שקלים בכל בילוי בקולנוע. הטבה שווה במיוחד.

עוד באתר – רשימת סרטים מומלצים קולנוע ונטפליקס לצפייה ישירה 

איך לקבל קוד הטבה כרטיס שני לסרט מתנה 

אתר pro בדק ומצא עבורכם את ההטבות הטובות לחופש הגדול 2019 באמצעות מימוש ויזה כאל 1+1 לאטרקציות אז הנה הדרך לקבל את ההטבה .  

  1. ודאו שאתם רשומים למסלול ההטבות של חברת כרטיסים האשראי 
  2. כנסו לאתר האתר ההטבות של חברת כרטיסי לעמוד ויזה כאל יס פלנט 1+1
  3. באתר ויזה כאל מצאנו במתחם חנות החוויות של Cal מאתנו אפשרות להוריד קוד הטבה תמורת חוויה
  4. מקישים את הפרטים הנדרשים לפי מספר כרטיס אשראי ופרטים מזהים באתר ההטבות 
  5. לא לשכוח לקחת מים ומומלץ גם כובע 
  6. צפייה מהנה  בסרט וגם חוסכים באמצעות הטבות בכרטיס אשראי לאטרקציות 

 קופון לסרט קוד הטבה קבלו הטבות בכרטיס אשראי לרשתות קולנוע באמצעות הטבות נקודות חוויות והטבות  מדריך 1+1 הטבות. 

עוד באתר אהבה בשחקים מאווריק צפו בווידאו הסרט החדש 2022 עם טום קרוז

yes planet 1+1 מבצעים בכרטיסי אשראי

אחת ההטבות הטובות בכרטיסי אשראי הם כרטיס 1+1 לקולנוע. כאשר אנו רוכשים מוצרים בכרטיסי אשראי אנו צוברים נקודות שוות לנו הרבה מאד כסף.

חשוב לנצל הטבות ונקודות בכרטיס אשראי ולחסוך מאות שקלים בבילוי חופש גדול 2019 !

כיום כאשר יוקר המחיה בישראל גדל כל הזמן , הציבור מחפש לחסוך. אחת הדרכים לחיסכון היא באמצעות ניוד חבילה סלולרית. לאן מניידים? לחברה חדשה המציעה חבילת גלישה טובה יותר ומתאימה יותר.

הסרטים החדשים של קיץ 2022 המלצות חדש בקולנוע 

שנות-אור – סרט חדש מאולפני דיסני-פיקסאר. למה מומלץ?. הוא הרפתקת מדע בדיוני המספרת את סיפור המקור של באז שנות-אור, הגיבור שסיפק השראה לצעצוע. הסרט החדש 'שנות -אור' עוקב אחר עלילות לוחם החלל האגדי במהלך הרפתקאותיו בחלל לצד קבוצה של מתגייסים חדורי מוטיבציה וידידם הרובוט סוקס.

בלאק-פון – בפרבר אמריקאי מנומנם, נערים צעירים מתחילים להעלם בזה אחר זה. לאחר מפגש עם "החוטף" – גם פיני בלייק, נער צעיר וצנום מוצא את עצמו כלוא במרתף אפל עם מזרון ישן וטלפון מנותק. גורלו משתנה כשהטלפון המנותק שעל הקיר – מצלצל לפתע.

המיניונים 2 עלייתו של גרו – בסרט החדש בסדרת המיניונים יסופר לראשונה כיצד פגשו היצורים הצהובים את מי שיהפוך לבוס שלהם: גרו (מסדרת "גנוב על הירח"). גרו חולם להיות נבל העל הגדול ביותר שידע העולם והמיניונים נחושים לעזור לו להגשים את הפוטנציאל הגלום בו.

מצאתם טעות ? דווחו לנו ונתקן הכתבה אודות הטבות בכרטיסי אשראי הנה בגדר סקירת מידענות מאתרי אינטרנט. כל המבצעים הם באחריות חברות האשראי בלבד ועל פי התנאים המתעדנים מעת באתר חברות כרטיסי האשראי