עדן בן זקן אינסטגרם הפרופיל המאומת

עדן בן זקן אינסטגרם הפרופיל המאומת

אתר הרשתות החברתיות של ישראל. מחפשים פרופילים של מפורסמים?. קבלו את עדן בן זקן אינסטגרם הפרופיל המאומת באתר הרשתות החברתיות מעודכן תמיד עם הפוסטים הכי חשובים הכי נפוצים ואלו שקבלו הכי הרבה לייקים ותגובות.

סלב ברשתות החברתיות עדן בן זקן אינסטגרם

למי יש  כמעט 900,000 עוקבים ופרסמה כמעט 1000 פוסטים. קבלו את אחד הפרופילים הפופולאריים ברשת החברתית instagram של הזמרת האהובה edenben_zaken

עדן בן זקן אינסטגרם הפרופיל המאומת

עדן בן זקן אינסטגרם הפרופיל המאומת

איפה גדלה עם עדן בן זקן ? 

זה סיפור ישראלי קלאסי של מיזוג גלויות, של נערה שגדלה בפריפריה וכבשה את הלב העם. עדן פסיה בן זקן התגלתה לראשונה בתכנית אקס פקטור. היא אומנם הגיעה רק למקום השני, אבל נשארה בפסגה הודות לכישרון המשלב יכולת ביצוע פנומנלית ויצירה עצמית כי עדן היא מלחינה ומחברת שירים בזכות עצמה.

עוד באתר איזה אתר ההיכרויות הכי מומלץ השוואה

היא נולדה למשפחה שמזגה גלויות, אמא עם שורשים מצריים ואבא עם שורשים מפולין. בגיל צעיר המשפחה עברה צפונה לקריית שמונה. מה עוד אפשר לספר על הקריירה והזמרת האהובה בישראל? 

היא משלבת סגנונות מוזיקה מז'אנרים של מוזיקה ים תיכונית, אתני ופופ ומגוונת גם בסול. מי זה בעלה? שוקי ביטון. כמה ילדים יש להם?. צאצא אחד. 

התחילה עם מלכת השושנים והפכה לאהובת הקהל 

בואו ניזכר לרגע כיצד פרצה עדן לחיינו. בשנת 2015 היא זכתה במקום השני של עונה 1 אקס פקטור. היא לא המתינה זמן רב ושחררה את הלהיט "מנגינה"

בחודש מאי שוחרר הסינגל השני שלה, "מלכת השושנים" ומכאן כל השאר היסטוריה. 

פתחה את טקס המכביה במופע ברמה בינלאומית 

מי שרצה הוכחה ליכולות של עדן לתת שואו ברמה בינלאומית, יכול לתת מבט בווידאו כאן באתר. שימו לב איך פתחה את טקס משחקי המכבייה 2022. פשוט כיף של מופע שמוסיף הרבה כבוד למדינה. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eden Ben Zaken (@edenben_zaken)


—-
רשתות חברתיות פרופילים. הכירו את הדמויות המובילות בישראל ובעולם באינסטגרם ובפייסבוק. איך יודעים על פוסטים חדשים ולמי יש הכי הרבה עוקבים. כתבות נוספות באתר. איך להשיג עוקבים באינטוש ובפייסבוק. טיפים לסרטונים בטיקטוק.