סיפורה של שפחה עונה 3 פרק 12 לצפייה ישירה

סיפורה של שפחה עונה 3 פרק 12 לצפייה ישירה

סוף העונה השלישית נראה כמו סוף העולם. בהתאם לעונות הקודמות של הסדרה המפנה הגדול מתרחש לקראת סוף העונה ומציב את גיבורי הסדרה והצופים בפני דילמות מוסריות ומתח המצדיק את העונה הרביעית של שפחה. סיפורה של שפחה עונה 3 פרק 12 לצפייה ישירה ספוילרים וסיקור מלא.

"<yoastmark

סיכום שפחה עונה 3 פרקים מלאים צפייה ישירה עם תרגום עברית 

העונה הראשונה התחילה באופן כמעט נאמן למקור לספרה  של מרגרט אטווד. נזכיר שבאמצע שנות התשעים יצא לאקרנים סרט השפחה אך הוא לא הצליח במיוחד. בעת בעולם הדיסאוטופי פועלים מפקדים אטומי לב ( שרובם עקרים ) מול שפחות שתפקידן להביא לעולם ילדים. מי שלא מתנהג יפה צפוי לעונשים קשים כמו הטלת מומים והעברה לעבודות פרך . משהו בסגנון הגליה לסיביר.

גם בפרק הזה ראינו כיצד גון למדה להתייחס לדודה לידיה ( אן דאוד המעולה ) בצורה בה היא מצפה ממנה , לקנות את ליבה ולגרום לה להירדם בשמירה.

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 7 after

סיפורה של שפחה עונה 2 פרק 7 after

השפחות מרימות את הראש מול הדיקטטורה המבולבלת 

העונה השלישית מציגה את מדינת גלעד בתור מעצמה אזורית שקמה על חורבות ארצות הברית. המידנות מסביב כולל קנדה מפחדות ממנה ולא רוצות לצאת מלחמה או מאבק. ממש כמו אירופה מול שלטון גרמניה לפני מלחמת העולם השנייה.

עכשיו באתר סיפורה של שפחה פרק 6 עונה 5 שנת 2022 לצפייה ישירה 

מבין כל השפחות הסיפור עוקב אחר ג'ון. בעולם שלפני היא נהלה רומן עם גבר נשוי  לאחר מכן נשאה לו ויחד עם ילדו את חנה . ילדה שנתפסה על ידי מדינת גלעד וכעת היא הילדה של משפחת מקנזי .

באומץ רב גון מגלה בעצמה עוצמות חדשות ובעזרת המפקד לורנס היא מתכננת להחזיר לקנדה החופשית 50 ילדים ולברוח. עכשיו הכל תלוי במפקד לורנס. הפרק הקודם היה הפרק שלוץ למעשה מאז סיום עונה 2 שפחה המתנו לו שיגיע .

סיפורה של שפחה לצפייה ישירה כתוביות עברית מובנה עם הסברים על הפרק לקראת סוף העונה השלישית ספולירים על הפרק הבא וסיום העונה לקראת עונה 4 שפחה

שפחה עונה 3 פרק 3 צפייה ישירה תרגום מובנה

שפחה עונה 3 פרק 3 צפייה ישירה תרגום מובנה

פרק סיום העונה שפחה עונה 3 לקראת עונה רביעית

מכייון שאנו יודעים כיום שסיפורה של שפחה תוסרט לעונה רביעית ברור לנו כבר עכשיו שלא נקבל את סוף הסיפור . כעת העלילה מתמקדת בשני קווי עלילה מקבילים וקשורים אחד לשני :

המפקד ווטרפורד עומד לדין בקנדה על פשעי מלחמה בעוד אשתו סרינה תקבל זהות וחיים חדשים .

המפקד לורנס שר האוצר והוגי הקמת מדינת גלעד נמצא בפני דילמה . להמשיך את החיים הנוחים בממלכת הרשע שהוא עזר להקים או לברוח לקנדה ולקבל מקלט ומחילה הודות לילדים שיעזור להבריח.

ומעל כולם ג'ון השפחה מנצחת על המלאכה ועל מזימה להפיל את משטר גלעד . שיהיה לה בהצלחה, אנחנו בעדה .