הפועל באר שבע קראיובה לצפייה ישירה תקצירים דיווחים

הפועל באר שבע קראיובה לצפייה ישירה תקצירים דיווחים

מה חדש בחדשות הספורט שלנו?. החבורה של אליניב ברדה עומדת היום 90 משלב הבתים במפעל השלישי בחשיבותו באירופה והוא נקרא הקונפרנס ליג. קבלו את המשחק של השבוע שידור חי הפועל באר שבע קראיובה לצפייה ישירה תקצירים דיווחים. צפו בווידאו בהמשך העמוד ובקישורי ספורט שעובדים. 

עדכונים שוטפים

הרכב הפועל באר שבע: גלזר ויטור טיבי אבו עביד לופס אליאס  בריירו יוספי ספורי אנסה סלמאני

דקה 21 בטרנר 0-0
מחצית בהארכה בטרנר
אנטה רוגוליץ' (104) 1-0 לרומנים
תומר חמד (105) משווה 1-1
בסיכום שני המשחקים 2-2

באר שבע עלתה לשלב הבתים לאחר פנדלים גלזר עצר שני פנדלים 

מתי המשחק בטרנר השבוע הפועל באר שבע קראיובה לצפייה ישירה שידור חי

הכינו את היומנים ואת המסכים וכמובן את המוטיבציה והעידוד ביציעים. מתי זה קורה?. בתאריך 25/08/2022.
יום חמישי מוקדמות הקונפרנס ליג שלב פליאוף הפועל באר שבע נגד אוניברסיטטה קראיובה שידור ישיר לצפייה ישירה צפייה בשידור החי לייב בערוצי הספורט של ישראל. 

הפועל באר שבע קראיובה לצפייה ישירה תקצירים דיווחים קישורי ספורט

הפועל באר שבע קראיובה לצפייה ישירה תקצירים דיווחים קישורי ספורט

בארץ אולי מעט מזלזלים בחשיבותו אבל באירופה הוא נחשב למפעל חשוב. עד כמה חשוב?. בשנה שעברה נאבקה רומא מאיטליה לזכות בתואר והצליחה לנצח במשחק הגמר את פיינורד מהולנד בתוצאה 1–0 באצטדיון אייר אלבניה. מה יצא לזה מעבר למענקים? חזרה למרכז הזירה האירופאית ולמאמן שלה עוד תואר חשוב לארון הגביעים. 

בינתיים בבירת הנגב האוהדים בטירוף לפני שידור חי המשחק של הפועל באר שבע מול הקבוצה הרומנית. כבר באמצע השבוע נמכרו למעלה מ-10,000 כרטיסים למשחק הגומלין וטרנר צפוי להיות מלא מפה לפה. 

 

שידור ישיר באר שבע קריובה מרומניה מי תעלה לשלב הבתים

למה חשוב לקבוצות להשתתף בשלב הבתים?. 

מהו סכום הפרסים של ליגת הועידה האירופית? בעונה שעברה רומא ופיינורד קיבלו שתיהן פרס של כשני מיליון איר על הגעתם לגמר לצד תשלום מדורג לאורך ההצלחות שלהן הן בשלב הקבוצות והן בשלב הנוקאאוט. המנצח בגמר הקונפרנס ליג זוכה במענק של כ 5 מיליון אירו.

מדובר בכ-15 מיליון שקלים. מה זה אומר לקבוצה ישראלית?. שינוי המאזן הכלכלי מול קבוצות בליגת העל. 

כל הפרטים לפני שידור ישיר באר שבע משחק פלייאוף

איפה המשחק? אצטדיון טרנר באר שבע.  באיזה שעה? 20:30 לפני עדכון. איפה משודר?. ערוצי הספורט של ישראל. איך אפשר לראות שידורי ספורט ישירים בישראל?. מתחברים לאחת מחברות התוכן הוט yes ומוסיפים למנוי את חבילת ערוצי הספורט שאתם רוצים. האם צריך קישורים לטלגרם לצפייה במשחקים?. לא. הוט טלפון מכירות 6910* או 1-800-10-6910. yes טלפון מכירות 1-800-20-8000 2080*.

קישורי ספורט שעובדים – ערוץ 5 

צפו בעת לקראת שידור המשחק של באר שבע. האם יש לנו עוד קבוצה ישראלית בשלב הבתים?. שידור בערוצי הספורט של ישראל. לאחר המשחק ולפני ראיונות ופרשנות חדשות ספורט.
איך צופים בשידורי ספורט ישירים בישראל? באיזה ערוץ משודר המשחק ?

אל דאגה כבר מספר ימים לפני המשחק מתפרסם הערוץ בו משודר המשחק של באר שבע. לא צריך להיות גאון גדול על מנת להבין שרק ניצחון יעלה את בירת הנגב לשלב הבתים במפעל השנה. מה זה אומר לגבי ההרכב שיעלה למשחק?. הוא חייב להתקפי אבל זהיר.