מותק של מפלצת צפו בווידאו סרט ילדים חדש 2022

מותק של מפלצת צפו בווידאו סרט ילדים חדש 2022

מה עושים היום עם הילדים ולאיזה סרט כדאי לכם לכם ללכת?. קבלו את מותק של מפלצת – הנסיכה ברברה מעולם לא הקשיבה לחוקים: עצמאית, מרדנית שמסרבת לקבל את גזירת החוק שקובע שעליה להינשא לנסיך אותו לא פגשה מעולם. סרטים עם דיבוב לעברית בקולנוע. 

סרטי ילדים חדשים מותק של מפלצת 

סוער בממלכה הקסומה. מה קרה? הנסיכה ברברה אז היא בורחת מהארמון אל היער, שם היא פוגשת מפלץ מתוק ששומר על יערות הממלכה שיעזור לה להימלט ולקבוע לעצמה את גורלה.

עולם האגדות מלא בנסיכות אשר המתינו לנסיך שלהן, עד שהגיעה נסיכה שחשבה קצת אחרת. מרדה במוסכמות והחליטה שהיא לא כמו כולן.  היא עולה למגדל השעון ושם היא קורא באגדות, אפילו אם לא מדובר במקום לנסיכה צעירה. אז מה אכפת לברברה הצעירה?.

עוד באתר – ברכה לראש השנה מיוחדת לכבוד ראש השנה תשפ"ג

לסיכום בקיצור סרט ילדים מומלץ עם דיבוב לעברית
אורך בדקות 120
תאריך בכורה 22/09/2022

מותק של מפלצת צפו בווידאו סרט ילדים חדש 2022 צמ יוטיוב

מותק של מפלצת צפו בווידאו סרט ילדים חדש 2022 צמ יוטיוב

אני לא אתחתן עם האיש האיום הזה! 

ומה היא עושה כאשר מגיע היום והיא חייבת להתחתן עם נסיך שהיא לא מכירה?. ברברה קוראת לסוס שלה האהוב והנאמן שקוראים לו פייר בול. לאחר שהיא טועה ביער היא נחטפת ומשם מתחילה העלילה שתכבוש לכם את הלב. האם אפשר יהיה להציל את הנסיכה, האם ניתן למצוא אהבה אמתית וכנה. אם לשפוט לפי הטריילר של My Sweet Monster זה הולך להיות אחד מסרטי הילדים המומלצים של כל הזמנים. 

צפו בווידאו  מותק של מפלצת סרט חדש בבתי הקולנוע עכשיו לצפייה טריילר עם דיבוב עברית 

סרטים עם דיבוב עברית לצפיהי ללא הגבלה וחינם למנוי נטפליקס ישראל 

 

בובספוג הסרט  מבצע הצלה

 מישהו חטף את גארי! חברו הטוב ביותר של בובספוג נעלם, והוא יוצא עם פטריק להרפתקה פרועה הרחק מעבר לביקיני בוטום כדי לחלץ את החילזון ורוד-השריון.

החתול של שרק

החתול האגדי יוצא למסע לארץ הענקים, מלווה בהמפטי דמפטי ובקיטי רכת הכפות, במטרה לגנוב ממנה את האוצר הגדול ביותר: אווזת הזהב.

DreamWorks סיפורים מפחידים 2

שרק וחבורתו משתתפים בפרודיה על הווידאו קליפ המפורסם של השיר Thriller של מייקל ג׳קסון. ב.ו.ב וחבריו נלחמים בגזרים זומבים. מגה-מוח מתמודד עם ההשפעות של כפתור האבדון.