יוטיוברים מובילים 2022 בעולם הכירו אותם

יוטיוברים מובילים 2022 בעולם הכירו אותם

מי מספר 1 ברשת החברתית יוטיוב?. רשת הסרטונים והוותיקה והמצליחה ביותר בתחום הווידאו?. יוטיוברים מובילים 2022 בעולם הכירו אותם רשתות חברתיות חדשות ויוצרים אלו האנשים שמאחורי הערוצים המובילים ברחבי הגלובוס שזוכים למיליוני צפיות.ש

איך בחרתי את היוצרים ברשימת יוטיוברים מובילים 2022 

עניין של טעם. למרות שאין דירוג רשמי מי היוטיובר מספר 1 בעולם, אני בחרתי את היוצרים שמערוץ הווידאו שלהם אני נהנה. עוד קריטריון הוא רמת ההשקעה והמקוריות בסרטוני הווידאו. אז בואו נתחיל לא לפני שנכריז בפני הגולשים שאם תרצו אין זו אגדה. שלחו לנו מי היוטיובר מספר 1 שלכם או כזה שתרצו שנכיר ואנו נוסיף אותו לכתבה.

יוטיוברים מובילים 2022 בעולם הכירו אותם

יוטיוברים מובילים 2022 בעולם הכירו אותם

אלי מרוסיה Eli from Russia 332K subscribers

קוראים לה אלינה והיא מטיילת בשולי האימפריה הרוסית ומביאה לנו מראות ואנשים מסקרנים. בניגוד לסדרות דוקו המופקות על ידי ערוצים רשמיים, הסרטים שלה מגיעים ישירות אל האנשים שחיים ביישובים הכי מרוחקים בגלובוס ובתנאי האקלים שאנחנו רואים בסרטי הטבע. ממוסקבה ועד קמצ'קטה. מי היא?.

אלינה או אלי מרוסיה חולקת עם הצופים את התובנות וההשראה שלה. בערוץ תמצאו הסבר על התרבות הרוסית ועובדות על רוסיה שאי אפשר לחפש בגוגל. אלינה משווה את רוסיה למדינות אחרות ובמכלול נושאים.

אחד מהערוצים הקסומים והיפים של יוטיוב. על אלו סרטונים שלה אני ממליץ?. אל תחמיצו את הביקור ביקוטיה.

בסרטון המעולה תוכלו לפגוש מיעוט אתני של רוסיה – יאקוטים. היכן הם גרים?. במקום המיושב הקר ביותר של כדור הארץ. בסרטון תכירו את התרבות שלהם, את האנשים המקומיים וכמה ההתחממות הגלובלית  מוחשית ונראית לעין באזור הארקטי הרוסי.

bald and bankrupt 3.62M subscribers המטייל בודד בשרידי ברית המועצות 

ספק אם יש יוצר או מטייל שמכיר את מדינות ברית המועצות לשעבר כמו שהאנגלי הראשון שהפך לאיש המופרסם ותופעת רשת בפני עצמה. הוא הפך לחביבן של הבובושקות, בנות הגיל השלישי של רוסיה ושכנותיה. ולבסוף נעצר ברוסיה באשמת הוצאת דיבת הארץ. זה קצת משונה כי הוא היותר שפרגן לתרבות הסובייטית יותר מכל אדם אחר על גבי הרשת.

כמה חברים בערוץ? 3.6 מיליון והיד עוד נטויה.
הסרטונים המומלצים בערוץ?. Solo Through Romania's Dark Past, Hunting The Caspian Sea Monster
מה לדעתי הסרטון הטוב ביותר שלו? Nobody Visits This Country…Find Out Why. מה קורה במדינת מולדובה ומדוע אף תייר לא רוצה לבקר שם?. סיפורה של מדינה מתפוררת.

צפו בווידאו Inside The Belarus Chernobyl Zone כיצד חיים אנשים באזור האסור הסמוך לכור הגרעיני בצ'רנוביל

ויש גם אחד משלנו הכירו את ערוץ באים אל הפרופסורים של אלכס צייטלין 

לא הרבה נושאים שנמצאים ברומה של האקדמיה הופכים לנושאים שרבים מאיתנו מתעניינים בהם ומחכים לתכנית הבאה. קבלו את הערוץ הישראלי הטוב ביותר, לדעתי לפחות, שמביא את הפרופסורים, את חקר המקרא ואת תולדות ארץ ישראל למרכז העניינים ועושה זאת בענק. בזכות סדרת הרצאות ( בחלק מהן אלכס יוצא לשטח ) כמו תולדות ארץ ישראל עם פרופסור ישראל פינקלשטיין או סדרת ההרצאות המרתקות מחלוקת המשיח עם פרופסור ישראל קנוהל, הפכה מחשבת ישראל לזמינה בשפה שכולם מבינים ואוהבים לצפות.

כמה עוקבים יש לערוץ?. Alex Tseitlin32.1K subscribers
סרטונים מומלצים: מה נמצא בעונת החפירות האחרונה במגידו? הדרכה של פרופ' פינקלשטיין לסגל בית הספר לארכיאולוגיה באונ' ת"א, סיפורה של חצור – פרופסור אמנון בן-תור