כפר הנוקדים פסטיבל בירה אוקטובר 2022 ניחוח בווארי אותנטי

כפר הנוקדים פסטיבל בירה אוקטובר 2022 ניחוח בווארי אותנטי

מה אתם עושים החודש?. אם חפצה נפשכם בפסטיבל סטייל  בוואריה ואתם לא מגיעים בזמן הקרוב לנמל התעופה בן גוריון, אז דעו לכם שבקרוב מתקיים אירוע כזה. אז על מה נמליץ לכם בפינת הפסטיבלים החודש?. הכירו את  כפר הנוקדים פסטיבל בירה אוקטובר 2022 ניחוח בווארי אותנטי.

בילוי מומלץ כפר הנוקדים פסטיבל בירה אוקטובר 2022

פסטיבל ה-BEER FEST, שיערך זו הפעם השנייה בכפר הנוקדים הסמוך לעיר ערד, מציע שלל אירועים וחוויות: מוזיקה טובה ותחפושות. רוצים לרקוד?.  מסיבת ריקודים עם די ג'יי והפתעות. עוד מוזיקה?. הופעה חיה של להקה. לא יהיה רגע דל בפסטיבל ואת האווירה תנעים מוזיקה בולגרית ובווארית. רוצים לדעת איך מכינים אותה?.  סדנאות בירה.

אם תהיו רעבים יחכה לכם דוכני אוכל רחוב. ומה עם מזכרות?. במקום יפעלו דוכני מזכרות, חולצות ומוצרי בירה. נשארתם צמאים?. במקום מתחם מים מפנק להתרעננות, שולחן אבירים והמון ברזים ובקבוקים.

תאריכים אוקטוברפסט בישראל אטרקציות בדרום

שישי-שבת, 7-8 באוקטובר 2022

האוקטוברפסט מהעיר מינכן שבגרמניה הוא פסטיבל הבירה הגדול בעולם והא מתרחש כל שנה על התפר בין ספטמבר לאוקטובר. בהשראתו נולדו ברחבי העולם פסטיבלי בירה שונים בתקופה זו ולשמחתנו פה בארץ, זה קורה בזמן חגי תשרי ובמזג אויר מושלם.

פסטיבל הבירה BEER FEST יתקיים זו הפעם השנייה בכפר הנוקדים ויציג מגוון רחב של בירות תחת תכנים שונים: בירות קראפט מלהיבות מהארץ ומהעולם, בירות אוקטוברפסט קלאסיות, סיידר ואפילו בירה ללא גלוטן היישר מהחבית. (הרשימה המלאה תפורסם בהמשך).

במהלך הפסטיבל יוכלו חובבי הבירות להנות משלל אירועים וחוויות שיתקיימו בכפר: מסיבת ריקודים עם די ג'יי DEKEL TERRY, שלל הפתעות, הופעה חיה של הלהקה BULGARISTA שתנגן מוזיקה בולגרית ובווארית מקפיצה ושמחה, סדנאות בירה עם מומחים מעולם הבירה הישראלי, שוק אוכל בסגנון פסטיבלים ועוד, שלל תחפושות ואווירה בווארית אותנטית, פעילות עם גמלים, מתחם מים מפנק עם משחקי כדור ומפל מים להתרעננות, מגוון זולות, פינות רביצה ושולחנות אירוח, שולחני אבירים, דוכני מזכרות, חולצות ומוצרי בירה ועוד הרבה יותר.

במהלך הפסטיבל תתאפשר לינה בכפר למזמינים מראש: החל מאוהלים מפנקים וממוזגים ועד לקמפינג מדברי עם אווירה שלא תמצאו בשום מקום אחר.

ההיסטוריה של הבירה והפסטיבל הגדול בעולם

שיא חדש נקבע ב-2011, עם 7.5 מיליון ליטר בירה. אין מילה אם השיא הזה ישבר השנה.

בשנת 1913, המארגנים התירו לכלול את אוהל הבירה הגדול ביותר בתולדות האירוע. אוהל Braurosl הכיל עד 12,000 איש. כיום מוצבים בפסטיבל למעלה מ-30 אוהלי בירה. לכל אלה יש סביבה ייחודית משלהם.

גם היום, בירות אוקטוברפסט ממשיכות להוות השראה לסגנונות בירה דומים בכל רחבי העולם. גרסאות מקומיות של הבירה כוללות לאגרים מסורתיים של מבשלות מאקרו ומבשלות מיקרו. אבל זה נושא קצת שנוי במחלוקת, שכן כמה חנוני בירה מתלבטים עם הנטייה של כמה מבשלות בירה ליישם את המונח אוקטוברפסט על תוויות בירה כאשר המוצר מזכיר מעט מאוד את המוצר המסורתי של הפסטיבל.