קפטן אמריקה 4 עם שירה האס צפו בווידאו החדש

קפטן אמריקה 4 עם שירה האס צפו בווידאו החדש

איש לא יכול להגיד לו מתי ובמי להילחם. ומה אתכם?. סדרת הסרטים חוזרת עם סרט חדש ומרתק במיוחד. הכירו את קפטן אמריקה 4 עם שירה האס צפו בווידאו החדש.

באיזה תפקיד משחקת שירה האס?. קפטן אמריקה 4

אז על מה ההתרגשות כאן בארץ?. Captain America: New World Order. סוף סוך תשולב בעלילה גם דמותה של סברה. מי זאת הגיבורה החדשה?. מדובר בדמות קומיקס שנוצרה לפני כארבעים שנה. אולם על מנת להתאים את הלך הרוח למה שקורה בעולם המציאותי, ההפקה תתאים את הדמות המקורית של הדמות "סברה".

 

במהלך הפאנל של אולפני מארוול בתערוכת המעריצים D23 2022, נשיא אולפני מארוול קווין פייג' אישר שהנבל של קפטן אמריקה סדר עולמי מ-2024 יהיה המנהיג, בגילומו של טים בלייק נלסון. זו תהיה הפעם השנייה של נלסון. מתי הייתה הפעם הראשונה שלו?. שיחק לראשונה את סמואל סטרנס ב-The Incredible Hulk של 2008. נלסון אפילו הופיע באירוע, וכינה זאת "כבוד מוחלט" להיות חלק מזיכיון היסטורי שכזה שוב.

עוד באתר סרטים חדשים מה כדאי לראות בקולנוע 

למה מדובר בהפתעה?.כי מדובר בנבל המושלם, או אם תרצו הנמסיס שחוזר מהכפור אחרי שבמשך 14 השנים האחרונות אפילו לא הוזכר בסדרת הסרטים.

פתאום כולם מפחדים מהשם סברה 

לפי אתר variety, דמותה של סברה, נאבקה לעתים קרובות בסטריאוטיפים ערביים פוגעניים בקומיקס.  את מי זה מפחיד?. ארגונים שחששו הדמות שהצטרפה ל-MCU על המסך. המכון להבנת המזרח התיכון, ארגון פרו-פלסטיני שבסיסו בארה"ב, מתח ביקורת על דמותו של צבר על כך שהוא "מאדיר את הצבא והמשטרה הישראלים".

גם שמו של גיבור העל עצמו היה מקור למחלוקת. כפי שמדווח ה"טיימס": "עבור יהודים ישראלים, צבר יכול להיות פשוט אדם שנולד בישראל. אבל סברה הוא גם שמו של מחנה פליטים בלבנון שבו מיליציה נוצרית טבחה במאות פלסטינים בזמן שכוחות ישראליים עמדו מנגד לפני 40 שנה".

צפו בווידאו קפטן אמריקה 4 עם שירה האס היישר מאולפני אולפני מארוול ודיסני+. הסרט קפטן אמריקה 4 סדר עולמי חדש – טריילר טיזר 2024

 

אם תשאלו אותי בנושאי בוקרת סרטים חדשים, אולי הייתי אומר שמדובר בסוג של צביעות מצד ההפקה. מצד שני, אם ישנם שיקולים מסחריים, הם צודקים. האם מדובר בצדק מוחלט?. לא בטוח. זה אפילו לא עניין של פרשנות.