שירת סרטני הנהר צפו בווידאו הסרט החדש שאסור לפספס

שירת סרטני הנהר צפו בווידאו הסרט החדש שאסור לפספס

אין לה מניע לרצח או משפחה שתתמוך בה ולכן קל מאד להפוך אותה לחשודה המידית. אם אתם מחפשים סרט מתח כמו פעם, על רקע הביצות של קליפורניה והצצה לנפש האדם, אל תחמיצו. בקירות סרטים חדשים 2022. שירת סרטני הנהר צפו בווידאו הסרט החדש שאסור לפספס.

סרטים מומלצים בקולנוע שירת סרטני הנהר לצפייה ישירה Where the Crawdads Sing

מהיכן נתחיל?. עם ספוילרים או בלי?. הסרט מתבסס על הרומן רב-המכר מגיע למסך הגדול בתעלומה הכובשת

המותחן 'שירת סרטני הנהר'. הסרט מגולל את סיפורה של קאיה, נערה עזובה אשר גידלה את עצמה באזור הביצות המסוכן שבצפון קרוליינה. במשך שנים השמועה על 'נערת הביצה' רדפה את מפרץ ברקלי, מה שבודד את קאיה עוד יותר מהקהילה, על אף חדותה ויכולת ההסתגלות שלה.

בעודה נמשכת לשני נערים מהעיר, קאיה פותחת את עצמה לעולם חדש ומבהיל. אך אז, אחד מהנערים מוצא את מותו והקהילה מיד הופכת אותה לחשודה העיקרית. בעוד תעלומת הרצח מתפתחת, הסיפור האמיתי מאחורי מה שקרה רק ממשיך להתעמעם ומאיים לחשוף את מלוא עומקם של הסודות השוכנים באזור הביצות.
במאי: אוליביה ניומן | שחקנים: דייזי אדגר ג'ונס, טיילור ג'ון סמית, האריס דיקנסון, דיוויד סטראתיירן | 2022

צפו בווידאו שירת סרטני הנהר לצפייה ישירה טריילר מומלצים בקולנוע 2022 

 

סרטים דומים ומומלצים לצפייה ישירה 

עגבניות מטוגנות ירוקות Fried Green Tomatoes
גם אם צפיתם בזמן אמת, מומלץ לחזור אליו. הכל מתחיל כאשר עקרת בית שאינה מרוצה מחייה מתיידדת עם גברת זקנה בבית אבות ומתלהבת מהסיפורים שהיא מספרת על אנשים שהכירה בעבר.

אוולין מתקשה בנישואיה, ונראה שאף אחד לא לוקח אותה ברצינות. במיוחד לא בעלה. מה עושה בחיים?. עובד ומחכה להגיע הביתה לצפות בשידורי ספורט חיים.  בעודה בבית אבות מבקרת קרובי משפחה, היא פוגשת את ניני ת'רדגוד, אישה זקנה יוצאת, שמספרת לה את סיפורה של אידג'י ת'רדגוד,

עוד באתר אייפון 14 למה הוא הטלפון הטוב בעולם?

אישה צעירה באלבמה של שנות ה-20. דרך חייה מעוררי ההשראה של אידג'י ואישיותה אנו עדים למהפך. מה קורה?. אוולין לומדת להיות אסרטיבית יותר ובונה ידידות מתמשכת משלה עם ניני.