חדש בקולנוע 2022 מומלצים אמסטרדם מבצע פנמה ועוד

חדש בקולנוע 2022 מומלצים אמסטרדם מבצע פנמה ועוד

חשבתם שלקראת סוף השנה, במקביל לחגיגת הקניות באינטרנט לא יעלו סרטים חדשים בבתי הקולנוע בישראל?. אז חשבתם. הנה רשימת הסרטים המומלצים החדשים שעולים למסך במהלך חודש אוקטובר. על כדאי לראות?. חדש בקולנוע 2022 מומלצים אמסטרדם מבצע פנמה ועוד.

איזה סרטים חדשים כדאי לראות חדש בקולנוע 2022 מומלצים 

לא משנה כמה התפתח תחום הקולנוע הביתי, תרבותית וחברתית. מרבית העולם מעדיף לצפות בסרטי קולנוע באולמות. מה כן השתנה בארבעים השנה האחרונות?. לא חייבים לשלם מחיר מלא והיום אפשר לממש הטבות בכרטיס אשראי ולרכוש כרטיס שני לסרט מתנה 1+1.

חדש בקולנוע 2022 מומלצים אמסטרדם מבצע פנמה ועוד

חדש בקולנוע 2022 מומלצים אמסטרדם מבצע פנמה ועוד

אל תדאגי יקירתי סרטים חדשים 

אליס, עקרת בית צעירה עוברת בעקבות בעלה, ג'ק לעיירה חדשה וצעירה. למה?. במסגרת עבודתו הסודית ב-"פרויקט הניצחון". אט אט מגלה אליס סדקים בחייה החדשים כששקרים וסודות מתחילים לצוף אל פני הקרקע.

אמסטרדם עם כריסטיאן בייל, מרגו רובי, ג'ון דיוויד וושינגטון

מי הבמאי?. דיוויד או ראסל מספק סרט חדש 2022 לצפייה ישירה בסינמה.  'אמסטרדם', אפוס פשע רומנטי מקורי על שלושה חברים טובים המוצאים את עצמם במרכזה של אחת המזימות המזעזעות ביותר בתולדות ארה"ב, בסיפור המשלב עובדות מהעולם האמיתי עם אירועים בדיוניים.

israelpro.net

ג'יימי לי קרטי בסרט האלווין הסוף כרטיסים 1+1 כרטיס שני לסרט מתנה 

ליל האלווין עוד לא הסתיים. דקות לאחר שלורי אותה מגלמת(ג'יימי לי קרטיס, עזבה את הרוצח המסוכן בעולם. אבל האם זה הסתיים?. לא ממש. למה?. כי מייקל מאיירס כלוא במרתף הבוער.

היא מובהלת לבית החולים ומאמינה שסוף סוף הרגה את הנבל. אך כאשר מייקל מצליח באופן מפתיע להשתחרר מהמלכודת הבוערת, מרחץ הדמים מתחדש.

בעוד לורי נלחמת בכאביה ומתכוננת לקרב נוסף, היא מעוררת השראה בכל העיירה. כיצד מגיב הציבור?. הוא קם ומתקומם מול המפלצת הבלתי נלאית.

עוד באתר כל ההטבות 1+1 לסרט כרטיס שני ללא תשלום

סרטים חדשים 2022 המלצות ביקורת והפעם שש דקות לחצות

הקיץ של 1939 היה אחד מהסוערים בהיסטוריה העולמית.

מספר משפחות של בכירים בגרמניה הנאצית שולחים את בנותיהן לבית ספר באנגליה בכדי להכין אותן לחיים כשגרירות של המדינה הנציו-סוציאליסטית החדשה. תומאס, מורה לאנגלית בבית הספר, לוקח על עצמו את התפקיד השנוי במחלוקת ללמד אנגלית את הבנות.

אז מה הטוויסט בעלילה?. כאשר גופתו של מורה לשעבר מתגלה מתחיל רצף אירועים מסוכן שהופך את תומאס לחשוד מרכזי ברצח. מי משחק בסרט?. ג'ודי דנץ', ג'ים ברודבנט, אדי איזארד

הגבר המושלם שלך יש אחד כזה והוא מוצג בבתי הקולנוע 

סרטה עטור הפרסים של מריה שרדר, זוכת האמי על בימוי הסדרה "המורדת" אלמה (מארן אגרט), מדענית במוזיאון פרגמון הנודע בברלין, מסכימה להשתתף בניסוי יוצא דופן כדי להבטיח מימון למחקרה.

אז איך הי אמוצאת את עצמה לבד?. במסגרת הניסוי היא נאלצת לחיות במשך שלושה שבועות לצדו של טום.

אז מה מיוחד בו?. מדובר ברובוט אנושי שבינתו המלאכותית עוצבה כדי לשמש כבן הזוג המושלם. שתוכנת לפי מידותיה וצרכיה. דרמה טראגית־קומית שנונה המעלה שאלות נוקבות על אהבה, רגשות ומה שהופך בן אנוש לאנושי.

באיזה סרטים זכה הסרט של מריה שרדר?

נציג גרמניה לאוסקר 2021
פרס המשחק בפסטיבל ברלין לשחקנית מארין אגרט
זוכה ארבעה פרסי לולה – האוסקר הגרמני
לסרט, לבמאית, לשחקנית ולתסריט הטובים ביותר

מה רואים בקולנוע? צפו בווידאו הגבר המושלם שלך לצפייה ישירה 

סרטי אשקן חדשים מומלצים 2022 צפו בווידאו של מבצע פנמה עם מל גיבסון בתפקיד ראשי 

חייל מרינס לשעבר נשכר על ידי חברת אבטחה פרטית, כדי לנסוע לפנמה להשלים עסקת נשק. תוך כדי המשימה הוא הופך מעורב בפלישה של ארה"ב לפנמה ולומד על בשרו שיעור חשוב על הטבע האמתי של כוח פוליטי.