טארגאריין סדרת בית הדרקון הכירו אותם

טארגאריין סדרת בית הדרקון הכירו אותם

כל מה שרציתם לדעת על סדרת ההמשך למשחקי הכס.  מה בכתבה?. טארגאריין סדרת בית הדרקון הכירו אותם כל הפרטים אודות בני המשפחה המככבים סדרת ההמשך למשחקי הכס פרקים מלאים לצפייה ישירה הדמויות השושלת.

מאיפה הגיעה משפחת טארגאריין? ההיסטוריה של בית הדרקון 

הסדרה מעבדת קטעים מהאש והדם של ג'ורג' ר.ר. מרטין, אוסף סיפורים המלווים את סדרת שיר הקרח והאש שעליה מבוסס יקום משחקי הכס. הספר הוא היסטוריה חלקית של משפחת טארגאריין, שאותם המעריצים יכירו היטב, שכן שלטונם נמשך מדיינריז עד למלך הראשון של ווסטרוס. הם מפורסמים ביכולתם לאלף דרקונים; מכאן, "בית הדרקון". כישרון נדיר זה עזר לטארגאריינים להקים שושלת עצומה על הממלכה; אבל כמו תמיד כשאנחנו מתמודדים עם משחקי הכס, אפילו אימפריות יכולות להתמוטט, וכס הברזל הוא אף פעם לא מקום בטוח לשבת בו.

טארגאריין דגל המשפחה שושלת הסברים בית הדרקון

טארגאריין דגל המשפחה שושלת הסברים בית הדרקון

כמה שנים שלטה השושלת על וסטרוז?

בית טארגאריין שלט כמלכי ווסטרוז במשך כמעט 300 שנה. היכן הם התגוררו?.  עיר הבירה של King's Landing וטירת האי של Dragonstone. איפה ראינו את זה?. ראינו כבר את מצודה הזו במשחקי הכס.

מה מצויר על הדגל שלהם?.  דרקון בעל שלושה ראשים הנושם להבות, אדום על שחור, והמילים שלהם הן "אש ודם".

עוד באתר okcupid גרסה עברית אתר הכרות חינם לגמרי

משפחת טארגאריין באה מהעיר האגדית וליריה ביבשת המזרחית של אסוס. לפני האבדון של וליריה, האירוע האסון שהרס את הציוויליזציה העתיקה, עזבו בני הזוג טארגאריים למצודת האי של דרגונסטון מול חוף ווסטרוסי, המוצב המערבי ביותר באימפריה העצומה של וליריה. מאה שנה לאחר האסון, החל אייגון הראשון את כיבוש היבשת וסטרוס.

איך נכבשה ווסטרוז?

מהלך זהוב השיער, NKUUV בדרקונים וצבא, הגיע לאזור העיר הבירה. איך קוראים למקום במשחקי הכס?. kings landing.

האם כל שבע הממלכות נכבשו?.

שש מתוך שבע ממלכות ווסטרוסי נפלו לפניו (השביעית, דורן, הצטרפה מאוחר יותר באמצעות נישואים פוליטיים). דרקוני טארגאריין, שהיו האחרונים שידוע על קיומם, נכחדו למעלה ממאה שנה לאחר כיבושו של אייגון.

צפו בווידאו אאיגון טארגאריין הסבר לנבואה וספוילר סוף העונה בית הדרקון לצפייה ישירה פרקים מלאים