המשפט דוקו משפט נתניהו צפו בווידאו החדש

המשפט דוקו משפט נתניהו צפו בווידאו החדש דיון נוקב סביב העובדות במשפט

סרטי דוקו מומלצים. ומה יותר אקטואלי מאשר האירועים סביב משפט נתניהו. עכשיו באתר המשפט דוקו משפט נתניהו צפו בווידאו החדש דיון נוקב סביב העובדות במשפט סרטי דוקו לצפייה באינטרנט 2022 סרטם של גלעד גולדשמידט ויועד בן יוסף VOD.

צפו בווידיאו המשפט דוקו משפט נתניהו 

משפט נתניהו הוא ללא ספק אחד האירועים המטלטלים בתולדות מדינת ישראל. אירוע שחוצה את החברה הישראלית. מדוע ואיך הוחלט, באופן תקדימי, להעמיד לדין ראש ממשלה מכהן, באשמת קבלת שוחד בדמות סיקור תקשורתי? אלו שיקולים הנחו את מקבלי ההחלטות?

אמת או חובה עובדות או פרשנות 

סרט חדש, "המשפט", בוחר להציג עובדות עליהן אין מחלוקת, ולנתח את משמעותן. ומעבר לכך להבין כיצד משליכות עובדות אלו על התנהלות מערכת אכיפת החוק ביחס לפרשה. המרואיינים בסרט, שמכירים את פרטי התיק, מנתחים את העובדות סביב תיק 4000 והמשפט בכללותו.

עוד באתר חדש בקולנוע 2022 מומלצים אמסטרדם מבצע פנמה ועוד

לא משנה באיזה צד אתם ביחס משפט נתניהו. אם הדמוקרטיה במדינת ישראל חשובה לכם אתם חייבים לצפות בסרט הזה. למה בדיוק?.  הסרט עונה על השאלות והתהיות הקשות שמציב משפט נתניהו ומטלטל בשנים האחרונות את החברה הישראלית.

תחקיר וסרט דוקומנטרי 2022

הסרט 'המשפט' נוצר לאחר עבודת תחקיר מעמיקה, שבמהלכה צללו יוצרי הסרט לחומרי החקירה, שוחחו עם שופטים, עורכי דין, משפטנים ואנשי תקשורת מהשורה הראשונה, וגם עם בכירים בפרקליטות לשעבר- והציגו בפניהם את השאלות.

הסרט מאיר מקרוב ובאופן מפוכח את המערכות שעובדות בד"כ בחשיכה.

"מאחורי הקלעים של המשפט", וחושף תמונה מעוררת מחשבה. המרואיינים מתארים מול המצלמה את דרכי החשיבה ואופני הפעולה בפרקליטות, תוך ניסיון להבין כיצד אלו הובילו להתנהלות בפועל בתיקי נתניהו. בין בכירי הפרקליטות לשעבר, מובאת בסרט עדותה של אישיות בכירה בפרקליטות, ששימשה במשך שנים רבות בתפקיד בכיר, ומגלה "סודות מן החדר".

יוצרי הסרט הם הבמאי גלעד (גילי) גולדשמידט, בעל וותק של 25 שנים בתחום ויועד בן יוסף, מפיק ותסריטאי, שפועל בתחום הקולנוע והטלוויזיה למעלה מ-30 שנה. כל ישראלי שהדמוקרטיה, חופש הביטוי ושלטון החוק יקרים לליבו חייב לראות את "המשפט".

צפו בווידאו המשפט דוקו סרט דוקומנטרי אודות המשפט של בנימין נתניהו