הרשימה השחורה עונה 9 פרקים מלאים לצפייה ישירה

הרשימה השחורה עונה 9 פרקים מלאים לצפייה ישירה

זהירות ספוילרים. העונה החדשה של הסדרה אותה מוביל ג'יימס ספיידר מצליחה לשבור שיאים חדשים של מתח ועניין. איפה אפשר לראות את הרשימה השחורה עונה 9 פרקים מלאים לצפייה ישירה?.

מי בוגד בך ריימונד רדינגטון הרשימה השחורה עונה 9 פרקים מלאים

אתם בטח מכירים את המשפט שאת החברים שלנו עלינו לשמור קרוב. אך את מי נשמור קרוב יותר?. את האויבים. אבל בעלילת העונה התשיעית בסדרה אותה יצר ג'ון בוקנקאמפ יש לנו הפתעה שלא חשבו עליה ממציאי הפתגמים. מה קורה בעונה התשיעית?. על כך בכתבה הבאה.

על מה העלילה של העונה החדשה? 

כמה שנים אחרי שאליזבט קין חוסלה, חוזר למגרש המשחקים אבא שלה. או לפחות כך נדמה לנו. למה הוא חוזר מדרום אמריקה?. הוא רוצה למצוא מי היה אחראי לחיסולה של קין. זה לא הולך להיות קל וכמו כל עונה חדשה של black list אנו זוכים להפתעות ודמויות מהעבר שצצות לפתע. אפילו מר קפלן מגיעה לגיחה קצרה.

הרשימה השחורה עונה 9 פרקים מלאים לצפייה ישירה

הרשימה השחורה עונה 9 פרקים מלאים לצפייה ישירה

וכאן מגיעה התשובה לאחת השאלות הגדולות של הסדרה. האם ריי הוא במת אבא של ליז?. נראה שהאמת נחשפה בעונה 6 של הרשימה השחורה כאשר נחשף שריימונד רדינגטון הוא למעשה אביה של ליז.

עוד באתר חדש בקולנוע 2022 מומלצים אמסטרדם מבצע פנמה ועוד

אבל האיש שליז מכירה אינו רדינגטון האמיתי. ומי הייתה האמא?.  קתרינה רוסטובה, שגילמה את קתרינה רוסטובה ב"הרשימה השחורה", הייתה למעשה פעילת ק.ג.ב אשר הוטלה לפתות ולנהל מערכת יחסים עם ריימונד רדינגטון האמתי. מבולבלים?. גם אנחנו!.

מתח שקרים ו FBI איך הפך רד דינגטון לפושע המבוקש בעולם?

הדמות הראשית אותה מגלם ג'יימס ספיידר התחילה את דרכה בתור קצין בצי ארצות הברית. אבל אתם יודעים מה קורה לפעמים?. הוא הפך לפושע נמלט המדורג מזה עשורים בראש רשימת המבוקשים של שירותי הביטחון של ארצות. לפני כמה שנים, או יותר נכון בשנת 2013 הוא הסדיר את עצמו לפתע לידי כוחות הביטחון והפך לסוג של משתף פעולה עם אינטרסים אישיים.

כמה פרקים חדשים יש העונה ברשימה השחורה 2022? 

הסדרה כוללת 20 פרקים מלאים לצפייה ישירה עם תרגום עברית. זה מספיק לכם?. כי אם לא רק שתדעו בימים אלו פורסמה ההחלטה להמשיך לעונה עשירית כך שאם יש לכם עניינים לא פתורים עם האיש בעל הכובע הכי מפורסם על המסך של נטפליקס ישראל, קחו את זה בחשבון.

איפה רואים את הסדרה בישראל? yes Action, HOT VOD, סלקום tv, נטפליקס

צפו בווידיאו הרשימה השחורה עונה 9 פרקים מלאים לצפייה ישירה לקראת שידור העונה החדשה בנטפליקס