המשאלה של דלפי סרטי ילדים 2023 צפו בווידאו

המשאלה של דלפי סרטי ילדים 2023 צפו בווידאו

השנה רק החלה ובתי הקולנוע בישראל כבר מציגים סרטים מומלצים לילדים. על איזה סרט נמליץ היום?. המשאלה של דלפי סרטי ילדים 2023 צפו בווידאו האם הדולפינים יצליחו להציל את הממלכה הקסומה?.

על מה הסרט החדש? המשאלה של דלפי

סרט אנימציה מדובב חדש עם מסרים חיוביים מהיוצרים של מותק של מפלצת. דולפין צעיר עם דמיון פעיל מגלה שער קסום בלב הים שמאפשר להגשים משאלות. כאשר דגים רשעים משתמשים בשער בשביל לצבור כוח, דלפי הדולפין וחבריו חייבים למצוא דרך לעצור אותם.

עוד באתר מבצעים 1+1 כרטיס שני לסרט מתנה כל כרטיסי האשראי

למה בני אדם אוהבים דולפינים? 

אם אתם תוהים – האם דולפינים הם בעלי חיים ידידותיים, או שזה רק מיתוס? אתה במקום הנכון.

לרוב, דולפינים הם חיות ידידותיות, כן. בהיותם סקרנים לגבי בני אדם, לדולפינים לא אכפת ליצור איתנו אינטראקציה. אלה עם אישיות אדיבה בדרך כלל מקבלים הכשרה לבצע כל מיני משימות וטריקים. כאשר תחת הדרכה של איש מקצוע, הדולפינים הופכים להיות מאוד ידידותיים ושובבים.

עם זאת, כמו עם חיות בר אחרות, יש להתייחס לדולפינים בכבוד ובזהירות. זה נכון במיוחד עבור דולפינים פראיים. כשהם באוקיינוס, דולפינים פראיים בדרך כלל לא מתקרבים לבני אדם. להיפך, הם נמנעים ממגע איתנו אם הם מרגישים שאנחנו בסביבה.

 לא רק בקולנוע איזה סרטי ילדים חדשים בנטפליקס אפשר לראות?

סלמברלנד ארץ החלומות סרטים לצפייה ישירה בנטפליקס

יתומה צעירה ונועזת יוצאת למסע בארץ חלומות יחד עם פורע חוק גדול מהחיים, בחיפוש אחר פנינה יקרת-ערך שתגשים את משאלתה הגדולה ביותר.

מטילדה – המחזמר סרטים לכל המשפחה לצפייה ישירה

נא להכיר: מטילדה, ילדה יוצאת דופן עם שכל חריף ודמיון מפותח שלא מהססת להשתמש בכישוריה המיוחדים כדי לשנות את המסלול שצופנים לה החיים. התוצאות מופלאות.
מומלץ בנטפליקס 2023 החתול של שרק
החתול האגדי יוצא למסע לארץ הענקים, מלווה בהמפטי דמפטי ובקיטי רכת הכפות, במטרה לגנוב ממנה את האוצר הגדול ביותר: אווזת הזהב. ומי ברשימת הכוכבים של הסרט?. קבלו את אנטוניו בנדרס, סלמה הייק, זאק גאליפיאנקיס. איפה אפשר לראות?. לצפות בלי הגבלה חינם למנויים קישור שעובד לסרטים בנטפליקס. מה קבלנו?. סאגת הרפתקאות מלהיבה שהייתה מועמדת לאוסקר ולפרס גלובוס הזהב לסרט האנימציה הטוב ביותר.

צפו בווידאו המשאלה של דלפי סרטי ילדים 2023 לצפייה ישירה בקרוב בקולנוע