הצגות פורים 2023 מבצעים הנחות תאריכים

הצגות פורים 2023 מבצעים הנחות תאריכים

מה עושים השנה חוץ מאשר להתחפש?. הכירו את רשימת הצגות פורים 2023 מבצעים הנחות תאריכים. מה בתכנית ומי מציג?. מגזין החג השמח ברשת.

איזה מופעים יש השנה?. הצגות פורים 2023 מבצעים הנחות תאריכים

אופס! הילדים התחפשו בעקבות מגילת אסתר

הצגת ילדים פורימית חדשה ומרהיבה פורים 2023 בכיכובם של: כוכבת הילדים מיכל הקטנה, חני נחמיאס/ עינת שרוף, פיטר הארנב, רונית וג'ונתן משפחת ליופריו ועוד.

לקראת חג הפורים מיכל הקטנה עומדת לפגוש את כל גיבורי המגילה, בנשף הגדול שהיא ארגנה במיוחד לכבודם
מרדכי היהודי, אסתר המלכה, אחשוורוש, ושתי, וויזתא, כולם אישרו השתתפותם.

מתי מתחילים?. החל מ 11/02/2023 ברחבי הארץ.
איפה רוכשים כרטיסים? אופס! הילדים התחפשו בעקבות מגילת אסתר

המחזמר מגילת אסתר בכיכובה של רינת גבאי

מגילת אסתר – המחזמר המרהיב לפורים חוזר בגירסה חדשה עם שירים חדשים תפאורה חדשה בגדים צבעוניים והרבה הומור וכיף 25 הצגות בלבד! מהרו להזמין המחזמר "מגילת אסתר" הינו מחזמר לכל המשפחה המבוסס על סיפור הגבורה הקלאסי של אסתר המלכה. מי משחק על הבמה?. רינת גבאי, אודי ואביעד, גיא פרידמן
כרטיסים לפורים רינת גבאי מבצעים הנחות 

 

תיאטרון גשר האוצר מתחת לגשר הצגת ילדים עם עידו מוסרי

האוצר מתחת לגשר – הצגת ילדים – מסע מעורר תקווה בהשראת מעשיות חסידים. פלוני אלמוני, שכל רכושו בעולם הוא כרית ותפוח, חולם בלילה כי בעיר רחוקה רחוקה רחוקה – ממתין עבורו אוצר. את מי הוא פוגש?. במסעו אל האוצר הוא פוגש רועה ללא כבשה, נסיכה ללא ממלכה, גזלן רגיש ונסיך-הינדיק. האם בסופו של דבר ימצא פלוני את האוצר שראה בחלום?. מעשיה עם נפש יהודית עתיקה בנוסח מקורי בן ימינו. מסע משעשע ונוגע ללב ברוחו של רבי נחמן וחסידים אחרים.

הצגת ילדים – סיפור המגילה, חיפזון וזהירון פורים 2023 

ההצגה המצליחה עם כוכבי הילדים האהובים מסדרת הטלוויזיה המצליחה: חיפזון וזהירון הצגה מדהימה ומרהיבה, ססגונית ומוזיקלית, מצחיקה ומרגשת ביחד. מתי מתחילים?. החל מ 16/02/2023 על הבמות ברחבי הארץ.

ברחוב העכברוש 33, בשכונה המוכרת והאהובה של חיפזון וזהירון, מתכוננים כל החברים כבכל שנה למסיבת-פורים. כמו בכל מסיבה יש שירים וריקודים, תחפושות ואזני המן אך במסיבה הפעם יפתיעו החברים את האורחים (כל הילדים שבקהל) וימחיזו את "ספור מגילת-אסתר".

יש מבצעים?. כל המידע והתאריכים

מסעות אודיסאוס תיאטרון גשר הצגת ילדים מומלצת 

תיאטרון גשר מזמין אתכם להצגת ילדים על פי המיתולוגיה היוונית. אבא אודי נוסע לעשרה ימים ומשאיר לבנו טל ספר קסום. "אם תקרא בספר הזה – הזמן יעבור מהר יותר" הוא אומר לו. בספר מסופר על המלך אודיסאוס שיצא למלחמה וניצח. מתי ההצגה עולה?. הצגות ילדים תיאטרון גשר 

שימו לב – סופר פרייס לכל הגולשי האתר החל מ-61 ש"ח כולל דמי טיפול, גם לגימלאים. למידע בלבד: בתיאטרון מחיר רגיל 140 ש"ח, מחיר לגימלאים 73 ש"ח (50% לפי החוק).