שהאזאם 2 זעם האלים צפו בווידאו סרט חדש 2023

שהאזאם 2 זעם האלים צפו בווידאו סרט חדש 2023

מה כדאי לראות בקולנוע?. איזה סרטים חדשים מגיעים ואיך אפשר להוריד קופון כרטיס שני לסרט. מה בכתבה?. שהאזאם 2 זעם האלים צפו בווידאו סרט חדש 2023 כל הפרטים + ווידאו של הסרט החדש שבו גיבור העל הכי משפחתי של יקום DC חוזר והוא לא לבד סרטים מלאים

הסרט המלא שהאזאם 2 זעם האלים 

אז נכון שכולנו תרגשים לקראת שובו, אבל בואו נראה על מה הולך להיות הסרט הקרוב?. גיבור העל הכי משפחתי של יקום DC חוזר והוא לא לבד.

איך הכל התחיל?. בילי הוא ילד שהופך לגיבור העל שהאזאם. פעם זה היה סופרמן ועכשיו בכל פעם שהוא אומר את מילת הקסם של המכשף שנתן לו את כוחותיו.

עוד באתר מבצעים לגלקסי S23

מה קורה בסרט החדש 2023? הפעם הוא יוצא להציל את העולם מבנותיו של אטלס (הלן מירן ולוסי לו) שפלשו לעולמנו. אבל הוא לא עושה זאת לבד כי אם יחד עם אחיו ואחיותיו המאומצים שקיבלו גם הם כוחות על ועוד חברים מפתיעים.

מי משחק בסרט החדש Shazam! Fury of the Gods

זאקרי מילר הוא השחקן הראשי בסרט Shazam! Fury of the Gods

הלן מירן היא אומנם כבר בת 77 אבל מי סופר את השנים?. באיזה סרטים מפורסמים היא שחקה?. מדריך הטרמפיסט לגלקסיה, מהיר ועצבני: הובס ושואו ונראה שאין חובב סרטי קולנוע לצפייה ישירה שלא מכיר את החיוך שלה. זוכרים מה אמר לכם המורה על חיוכים?. זה שאתה רואה את השניים של האריה זה לא אומר שהוא מחייך אליך.

לוסי לו – כבר הרבה שנים על המסך שלנו ואנחנו זוכים לעוד הופעה שלה. השחקנית שדוברת לא פחות מחמש שפות! שיחקה בסרטי המלאכיות של צ'רלי ועוד מגוון סרטים וסדרות לצפייה ישירה.

מה עושים והיכן צופים בסרט המלא?. באחד מבתי הקולנוע לפי לוח סרטים והצגות.

מה קרה בסרט הראשון?. איך התחיל הכל?. 

בילי בטסון, ילד יתום שמשוחק על ידי אשר אנג’ל (Asher Angel). בילי מגיע למשפחה אומנת, ככל הנראה לא הראשונה שלו, ומתיידד עם אחד הילדים האחרים במשפחה – ילד שממש, ממש מבין בגיבורי על. במיוחד באמיתיים, בהתחשב בזה שבאטמן וסופרמן קיימים בעולם הזה. את בילי זה לא מעניין ממש, עד שהוא נבחר על ידי כוח עתיק בשם “שהאזאם” לשאת אותו. והכוח הזה הופך אותו לגיבור על.

מה אומר השם של הדמות הראשית? 

השם הוא ראשי תיבות של דמויות מיתולוגיות שאת הכוחות שלהן מקבל בילי באסטון כשהוא אומר את מילת הקסם: שלמה, הרקולס, אטלס, זאוס, אכילס ומרקורי.

צפו בווידאו שהאזאם 2 זעם האלים הסרט המלא 2023 בבתי הקולנוע