פו הדוב דם ודבש סרט חדש 2023 צפו בווידאו

פו הדוב דם ודבש סרט חדש 2023 צפו בווידאו

חשבתם שתמיד יהיה שקט ביער הגדול בו נרקם סיפור הילדים שגדלנו עליו?. האם לעולם איה ישמח?. ובכן תתכוננו לטוויסט בעלילה. מה רואים בקולנוע?. פו הדוב דם ודבש סרט חדש 2023 צפו בווידאו.

הלך הילד נשאר היער פו הדוב דם ודבש סרט חדש 2023 לצפייה ישירה

נתחיל עם התיאור ומה בסרט החדש?. למעשה זה סרט אימה ובמרכזו הדמויות מספרי פו הדוב של אלן אלכסנדר מילן. הסרט עוקב אחר פו וחזרזיר, שהפכו כעת לרוצחים סדרתיים פראיים וצמאי דם שיוצאים למרדף רצחני כאשר כריסטופר רובין המבוגר חוזר ליער שנים לאחר שעזב לקולג'.

עוד באתר מבצעים לגלקסי S23

סרט אימה מומלץ בקולנוע 2023 

אם חשבתם שזה עוד סיפור לפני השינה תחשבו טוב. מדובר בסרט אימה עשוי היטב. אולם תחת המוניטין של הדב החביב ותמימותו של כריסטופר רובין נרקמת עלילה זדונית במיוחד. תשכחו ממשפטים כמו " "הדברים שגורמים לי להיות שונה הם הדברים שגורמים לי להיות מי שאני." זה לא בסרט הזה.

אז מה עוד צריך לדעת רגע לפני שאנחנו מתחילים לראות את הסרט לצפייה ישירה?. לא בטוח שתכירו השחקנים בסרט. גם אם תתפסו את המקום הכי טוב בקולנוע. יש הרגשה שההפקה בחרה מראש צוות שחקנים אלמוני, על מנת ליצור טשטוש זהויות מלא בין תפיסתנו את הסיפור המקורי לבין סרט אימצה מומלץ לצפייה ישירה.

Winnie the Pooh Blood and Honey רשימת שחקנים 

מככבים: אמבר דויג-תורן, כריס קורדל, קרייג דיוויד דאוסט, דניאל רונלד, דניאל סקוט, מריה טיילור, מאי קלי, נטשה טוסיני, ריצ'רד ד. מאיירס, סיימון אליס

צפו בווידאו פו הדוב דם ודבש לצפייה ישירה בבתי הקולנוע יוצאים לסרט?. בדקו זכאות לכרטיס שני מתנה

סרטים חדשים 2023 מומלצים לצפייה

ג'ון וויק 4 עם קיאנו ריבס, לורנס פישבורן
הגיבור ג'ון וויק מתמודד עם היריבים הקטלניים ביותר שהתמודד איתם עד כה בסרט הרביעי בסדרה. בעוד המחיר על ראשו ממשיך לעלות, מאבקו של וויק נגד 'השולחן הגבוה' הופך לגלובלי כאשר הוא מחפש את האנשים בעלי ההשפעה הרבה ביותר בעולם התחתון, מניו יורק, דרך פריז ואוסקה ועד ברלין.