מחוברים פרק 1 עונה 10 לצפייה ישירה

מחוברים פרק 1 עונה 10 לצפייה ישירה

אצלנו בסלון יש חושך מעט, קצת כיבוד על השולחן, נר רומנטי דולק בפינת החדר וכולנו מלאי תשוקה לקראת פרק הבכורה. מה רואים היום בשידורי HOT?. קבלו את מחוברים פרק 1 עונה 10 לצפייה ישירה. צפו בווידאו בסוף העמוד. 

מה מחכה לנו השנה מחוברים פרק 1 עונה 10 לצפייה ישירה

מאתמול בלילה שהייתי ער, חלומות על פרק הבכורה לא עוזבים אותי. לצפייה ישירה הפרק המלא ואז מחכה לפרק הבא. מה קרה אתם שואלים?.

מה סוד הקסם של מחוברים?. סדרת הדוקו-ריאליטי יצרה את השפה של צילום עצמי בטלוויזיה, וחוזרת בעונה עשירית. איפה משודרת?. שידורי הוט. איך רואים?. הוט טלפון 1-800-106-910.

המתכון כמעט ברור. היא מרגשת ומפתיעה. בסופו של דבר מדובר באחת הסדרות הנצפות ביותר ב HOT. מה סוד הקסם של מחוברים פרקים מלאים? המשתתפים מתעדים את עצמם במשך חצי שנה, במהלכה הם מתווכים את עולמם המקצועי.  זה הכל?. ממש לא. המצולמים מכניסים אותנו אל עולמם האישי והאינטימי.

עוד באתר מבצעים לגלקסי S23

מה עולה מתוך הסיפורים האישיים של המחוברים?.  הם מציפים פיסות חיים ואמיתות, הנוגעות לכל אחת ואחד מאתנו. איזו תחושה זה נותן. המצולמים כבר לא עוד סלב בצילומי תדמית. הם הופכים מהר מאד לאחד האדם, אחת העם. מי ביטא את זה היטב, ויסלחו השמים?. נתן אלתרמן כתב את מילות הקסם "אומרים: השמיים – גן אמרים: בשמיים טוב. ירדו נא שמיים לשבת כאן, עם הילדים ברחוב".

מי משתתף בעונה החדשה והמרגשת עונת העשור

ובכן בטח כבר שמתם לב של רק גולסטאר חגגה עונת עשור. מי עוד?. מתי הכל התחיל ולמה ?.  לפני עשור שנים שודרה העונה הראשונה. ועוד מה חדש העונה?. הפורמט מגיע אל המסך בעונתו העשירית עם עריכה קצבית, מוסיקה מקורית, וקווי עלילה דרמטיים ועשירים.

קרן פלס הזמרת שובת הלב עם המוזיקה. אהבתם אותה על הבמה?. תאבו אותה גם כאן.

אורנה בנאי הצלע הנשית למשפחת הבנאים. בכל תכנית שהיא תופיע אני אצפה ראשון. תודה לימור!

אורי ששון הג'ודוקה והספורטאי האהוב שהופיע גם בתכנית זמר במסכה

מיקי בוגנים איש חברה ואופנה

יעל שלביה האחת של עומר אדם.

הדר מרקס השדרנית האהובה. מה קרה לה?. לאחר 13 שנה של זוגיות יצאה לדרך חדשה אותה צמיג בפני הצופים.

מתי שי פרקים חדשים של מחוברים 2023 

פרק הבכורה החל מתאריך 09/02/2023 בשעה 22:00. באיזה ערוצים משודרת העונה החדשה?.  ב-HOT VOD, HOT3 וב-NEXT TV.

מי יצר את הסדרה?. יוצרים: דורון צברי ורם לנדס. הפקה: קודה תקשורת

סקרנים לעוד?. צפו בווידיאו מחוברים פרק 1 עונה 10 לצפייה ישירה הוט לקראת שידור 

מעגלים של משתתפים נזכר

בעונה הקודמת היו לוסי אהריש ומיכל אנסקי כוכבות העונה. אני חייב להודות שעד אז לא הייתי איזה חובב מושפע של הסדרה. אבל האישיות הכובשת, האמירה החדה והפשטות של השתיים שבתה את ליבי. מה עשינו אשתי ואני. חזרנו לעונות הקודמות והתענגנו עליהם.