אמזון ישראל קניות 2023 קופונים הנחות מבצעים

אמזון ישראל קניות 2023 קופונים הנחות מבצעים

לפני כמה חודשים רעד תחום הסחר האלקטרוני בישראל בשעה שאמזון דווחה על פתיחת חנות מסחר בעברית המיועד לשוק בישראל. בימים אלו פורסמו ידיעות עיכוב בכניסת אמזון לישראל על גבי הפלטפורמה שיועדה. בעוד סוחרים שואלים. חגיגת הקניות ברשת אמזון ישראל קניות 2023  קופונים הנחות מבצעים.

איפה המבצעים הכי שווים אמזון ישראל קניות 2023 קופונים 

לכאורה לא מדובר בחדשה מרעישה . בפועל ייתכן ומדובר ברעידת אדמה. בעלי עסקים וסוחרים מישראל יוכלו לשווק סחורה לצרכנים בישראל. לבצע את המשלוח מישראל באחריותם וכל זאת תמורת עמלה של כ 15% ( בכפוף לתנאי החברה ).

בפעול ייתכן ומדובר במהלך שובר שוויון . מרבית אתרי הסחר בישראל אלא רושמים רווחים מרשימים. עלויות התחזוקה של אתר מכירות באינטרנט נחשבות יקרה במיוחד . על אף שקיימות פלטפורמות מדף כמו wordpress בעברית .

אליאקפרס בחגיגת הקניות של סוף השנה מתי? 

התאריכים של חגיגת הקניות בחודש נובמבר 2023

יום הרווקים הסיני 2023 בתאריך 11/11/2023
סייבר מאנדי 2023 יום שני, 27 בנובמבר 2023

בלאק פריידי 2023 תאריך השנה יום שישי, 24 בנובמבר 2023

דילים שווים במיוחד לסוף השנה בלאק פריידי יום הרווקים הסיני 2023 

אז מה אנחנו רואים באתרי הקניות?. מבצעים ועוד מבצעים. לפעמים אני מביט במוצר בחנויות מקומיות במרכז הארץ. מה אני עושה על מנת להשוות מחירים?. פותח את אתר aliexpress בעברית. מה אני עושה שם?. משווה מחירים כמה עולה באינטרנט לרכוש את אותו מוצר. מה המסקנה?. תמיד כדאי להשוות מחירים.

אמזון ישראל אתר בעברית משלוח מישראל ומעמ בישראל 

מי שבוודאי מחייך ומקבל בשורה טובה היא רשות המיסים האחראית על גביית מס ערך מוסף. עבור קניות באתר הישראלי תגבה רשות המיסים מעמ בשיעור מלא של 17% . כאן כבר לא מדובר במכירות בחול ללקוחות בחול . מכירה שנעשית בשטח ישראל , בעברית עם משלוח טובין ושירותים בישראל.

זאת אומרת שעל כל מכירה בחנות של אמזון בעברית, בחישוב פשוט, יצטרך הסוחר המקומי לשלם עמלת מכירה. בכפוף לתנאי החנות של אמזון , סביב 15% ( העלות הסופית נקבעת על ידי האתר ) ועוד 17% מס ערך מוסף. מה זה יעשה לרווחיות? ימים יגידו.

מאיזה סכום משלמים מיסים על חבילות לישראל? 

חבילה ביבוא אישי המכיל חפצים שערכם הכולל עד 75$ – פטור לחלוטין מתשלום מסי יבוא.
האם ידעתם כי הפטור אינו חל על מוצרי טבק, כוהל, משקאות משכרים וכלים חד פעמיים?
משלוח המכיל חפצים שערכם הכולל הוא: 75$-500$ – פטור מתשלום מכס בלבד וחייב בתשלום מע"מ ומס קניה אם חל.