סיפורה של שפחה עונה 4 פרק 5 לצפייה ישירה

סיפורה של שפחה עונה 4 פרק 5 לצפייה ישירה

זה היה צפוי. עם מתחילת העונה החדשה בשנת 2022 חודשה הסדרה לעונה שישית ואחרונה. במקביל ישנן שמועות על סדרת ספין אוף. בקיצור, יש לנו עוד הרבה זמן מסך של מדינת גלעד. ומה כעת?. סיפורה של שפחה עונה 4 פרק 5 לצפייה ישירה ספוילרים פרקים מלאים. 

תגית הפרק The Handmaid's Tale 5×04   צפו בווידאו החדש בסוף עמוד זה. 

שם הפרק החמישי Dear Offred

ספוילר טריילר שפחה: ג'ון אוסבורן  נלחמת בצורך שלה בנקמה אלימה כשסרינה מתמקמת בתפקידה החדש בטורונטו. הדודה לידיה מציעה ללורנס הצעה מפתיעה.

נשים לוחמות ומובילות שינוי סיפורה של שפחה עונה 4 פרק 5 לצפייה ישירה 

לאחר שלוש עונות שבהן הנשים בסדרה היו בגדר שפחות חסרות זכויות, כאן הן מתגלות באמצע המהפכה הגדולה שלהן. הן נוקטות יוזמה ולא רק מגיבות כמו שראינו בעונות הקודמות. מספיק לראות את הנחישות במחנה הפרטיזניות, אם אפשר לקרוא לכך, אי שם במעבה היער בגבול בין קנדה לארצות הברית. זו כבר לא התגנבות יחידות כמו שהורגלנו לראות בפרקים מלאים עם תרגום עברית שפחה. 
מודעות גוגל 

המפקד לורנס סוגר חשבונות עם כל העולם ועושה את זה בסטייל 

בפרק האחרון ראינו מה עושים יחסים בין אדם למיקומם בחברה. איבון סטרהובסקי, מגלמת באמנות את דמותה של סרינה ג'וי. היא מבינה מהר מאד שכל המפקדים, כביכול חברים של בעלה המנוח, מכרו אותה בנזיד עדשים. מה היה החלום שלה? לחזור למדינת גלעד ואולי להינשא למפקד רם מעלה. אפילו יותר מבעלה המנוח. במקום זה היא קיבלה כרטיס אדום הורחקה מהמדינה אותה סייעה להקים. למרות שעלילת הסדרה מספרת לנו על זה אך במרומז, החייט שתפר את קו העלילה החדש הוא לא אחר מאשר המפקד לורנס.

סיפורה של שפחה עונה 4 פרק 5 לצפייה ישירה ספוילרים פרקים מלאים

סיפורה של שפחה עונה 4 פרק 5 לצפייה ישירה ספוילרים פרקים מלאים

הטעויות של סרינה לקראת פרקים חדשים סיפורה של שפחה 2022 עונה חדשה 

כאן עולה שאלה חשובה עד כמה סרינה מעריכה נכון את כוחו של לורנס. האם היא באמת תיארה לעצמה יתחתן שוב?. הוא, בניגוד ליתר המפקדים במדינה שיצרה עולם דיסטופי, אהב את אשתו באמת. אלינור לורנס הייתה אהובתו מימים ימימה. מה נשאר ומן הסתם עוד יתפתח בפרק 6 שפחה?. לרקום רומן חדש עם מארק טואלו, הנציג של ממשלת ארצות הברית או מה שנישאר ממנה. 

עוד באתר שירת סרטני הנהר הסרט שלא תרצו להחמיץ 

מה מחכה בעונה השישית והאחרונה של הסדרה?.

עוד מעט קט בשנת 2024 עונה 6 שפחה לצפייה ישירה פרקים מלאים תעלה למסכים. מה צפוי ואיך הסדרה תסתיים?.  העונה צפויה להתמקד בגורלה של ג'ון אוסבורן. האם העלילה תיתן לה להעלם חסרת פנים וגורל אל תוך ההיסטוריה?. האם מדינת גלעד תישאר על כנה?. כל התשובות בעונה הקרובה.

בפרק הבא האם ג'ון אוסבורן חוזרת למדינת גלעד להחזיר את חנה?

כמו הסופר המקראי שמציג לנו את העלילה מהנקודה שנוחה לו, כך התסריט של שפחה עונה 5, חושף את הסודות לאט. עכשיו יש סיכוי לברית מצורעים. וזו אולי הולכת להיות ההפתעה של The Handmaid’s Tale Season  5. מה צפוי לנו אם כן?. יש דמות חדשה ומשפיעה בסדרה. מדובר במפקד העליון מקנזי, והוא יכול להיות איום על חנה בדיוק כמו על סרינה. אם יש משהו שיכול לאחד שתי נשים ששונאות אחת את השנייה, זה גבר ששתיהן שונאות יותר מכל דבר אחר. 

צפו בווידאו סיפורה של שפחה עונה 4 פרק 5 לצפייה ישירה לקראת שידור

מודעות גוגל