המתחזים חיים אתגר לצפייה ישירה

המתחזים חיים אתגר לצפייה ישירה

ערוץ 12 צפייה ישירה באינטרנט מספק את אחת התוכניות הטובות על המסך. המתחזים חיים אתגר לצפייה ישירה היא תכנית תחקירים מרתקת ומותחת ערוכה היטב וראויה לצפייה ישירה בכל עת !

המתחזים חיים אתגר לצפייה ישירה

המתחזים חיים אתגר לצפייה ישירה צילום מסך מאקו

עונה 2 המתחזים mako צפייה ישירה

פרקים מלאים לצפייה ישירה

התרגיל המושלם – מרדף בלשי חובק עולם בעקבות המתחזה המבריקה ביותר בתולדות התכנית, שכדי לתפוס אותה – חיים אתגר צריך להתחזות בעצמו.
הדוגמן וזוכת הריאליטי נטע דנינו
המתחזה שבא "לעזור"
היועץ שלקח לי הכל

עונה חדשה 2023 המתחזים חיים אתגר לצפייה ישירה ערוץ 12

את התכניות ניתן בצפייה ישירה ערוץ 12 ניתן לראות באתר MAKO באמצעות טלפון חכם או סמארט טיוי וכמובן במחשב . את התכנית מוביל חיים אתגר , אחד המנחים המובילים כיום בערוץ 12 שמנחה גם את התכנית אנשים , בנה של העיתונאית המוערכת לאה אתגר. בנעוריו בשבועון מעריב לנוער ומעריב.

צפו בווידאו בני משפחת בטאט מספרים על המתחזה נדב לוי

 

 

האויב מבפנים מי עוקב אחרי משפחת בטאט? המתחזים 2023

פרק שכל אחד ואחת מתאנו חייבים לראות. אני כצופה מודה שבסוף הפרק נשארתי עם רגשות מעורבים. איך מערכת תכנית טלוויזיה מצליחה איפה שהמשטרה נכשלת?. במשך 7 שנים דמות בלתי נראית משתלטת על חיים של משפחה שלמה והיום אחרי 7 שנים התעלומה תגיע לפתרונה והמשפחה לא תאמין כשהיא תגלה מי זה


המתחזה שהצליחה להפתיע ? 

בחודש יוני שודר בערוץ 12 תכנית מטלטלת של התחזות לגבר מחזר נלהב ששוחח עם נשים והשפיע , על פי הסרט , על חייהן של נשים אך מעולם לא נחשף בעצמו בפניהם לא וידאו ובטח לא שיחות פנים אל פנים. תכנית חובה לצפייה בפרקים החדשים של המתחזים . 

המתחזים מאקו חיים אתגר פרקים מלאים  

 החשיפה של חיים אתגר מה משותף לאריק סיני ושרון גל 

צפייה ישירה בערוץ 12 באינטרנט גלתה לנו שהמתחזה הכתה שנית. בראיון חשוף מול המצלמות , ספר הזמר ( המאד אהוב עלי ) אריק סיני על מקרה בו התאהב באשה מתחזה שהיכר בפייסבוק. בהמשך התסבר לצופים בתכנית המתחזים עם חיים אתגר שמדובר באותה אשה שהייתה בקשר גם עם שרון גל. צריך הרבה אומץ על מנת לייצר ראיון כזה על מסך או במאקו טי וי 

שרון גל המתחזים אצל חיים אתגר ערוץ 12 

אם זה קרה לעיתונאי מנוסה כמו שרון גל זה כנראה יכול לקרות לכל גבר באתר הכרויות או בפייסבוק. גם לכל אשה תשאלו את אילנה אביטל המתחזים לצפייה ישירה. בתכנית אנשים זכינו לשמוע וידוי יוצא דופן של שרון גל , בעצמו עיתונאי בתכנית , על האישה שהבטיחה לו אהבה גדולה ולבסוף התגלתה כמתחזה.
מסקנות כיצד לזהות נוכלים באינטרנט ומיד :

  1. תמיד תתעקשו לבקש תעודת זהות , בטח לפני התקרבות אישית ורגשית . זה לגיטמי במיוחד מאדם שאינכם מכירים .
  2. נסו לבצע חיפוש באינטרנט על פרטים או התמונה ששולחים לכם אולי זו בכלל כוכבת הוליוודית שעומדת לזכות בפרס האוסקר 2019

הטייס שלא היה המתחזים פרק 1 לצפייה ישירה  

הפרק מציג אדם הנרשם בשמות שונים לאתרי הכרויות ולפי הסדרה מבצע עוקץ על נשים

המתחזים פרק 2 צפייה ישירה ערוץ 12

הגנרל בעל אלף הפרצופים . על הגנרל שלא היה באמת גנרל . סרט חובה לכל מי שהולך לתת כסף לאדם שאינו מכיר באמת .

המתחזים פרק 3 לצפייה ישירה

הנוקמות 2 סרטים רצופים על העימות שבין הנשים שנפלו ברשתו של נוכל לבין האדם שהפיל אותן בפח. זוכרים שאמרו לנו שאין כעס עמוק יותר משל אשה נבגדת ? חכו ותראו בערוץ 12 .

הנוכל שהפיל 100 נשים המתחזים חיים אתגר

המתחזה הפרטי שלי פרק 4 המתחזים לצפייה ישירה

הוא סרט מיוחד שהצריך אומץ רב מכל המשתתפות . 3 נשים מספרות כיצד התאהבו במתחזים , כיצד קבלו את הבשורה כאשר גילו שנפלו קורבן וכיצד על אשה לזהות גבר מחזר מתחזה .

הפרק המומלץ של השנה. חובת צפייה לכל אשה . אודטה שוורץ בוידוי יוצא דופן שמצריך אומץ רב מצידה והמון הערכה מצד הצופים .

אודטה שוורץ האמנתי לו

אודטה שוורץ האמנתי לו צילום מסך YOUTUBE

המתחזים  פרק 5  עבודה בעיניים צפייה ישירה

סרט על אשה שהתחזתה לאישיות צבאית בכירה , לעיוורת ומה לא במטרה ליצור רווח . באמצעות מצלמות נסתרות התכנית חושפת חושפות את שיפרי שפירא

הדס שטייף המתחזים צפייה ישירה פרק 6 מאקו

העיתונאית המוערכת וכתבת הפלילים הדס שטייף שכולנו אוהבים לשמוע ברדיו ומעריכים את פעילותה הציבורית מספרת באומץ לב נדיר כיצד נפלה קורבן להתחזות של אשה זרה. בתגובה לתכנית בה הוצגה הגרסה של המתחזה אמרה הדס שטייף  "לא הרגשתי בנוח שלוקחים את הגרסה של המתחזה" . מכאן צוות האתר מחזק את ידיה של העיתונאית האמיצה הדס שטייף !

פרק 7 המתחזים צפייה ערוץ 12 שיפרי שפירא

גילויים חדשים . בסרט חוזר חיים אתגר וחושף גילויים חדשים על שיפרי שפירא מפרק 5 עונה 1 המתחזים ועל אנשים נוספים שמספרים כיצד הלכו שולל אחריה.

המליונר שעבד עלי אילנה אביטל המתחזים ערוץ 12  פרק 8 עונה 1

 קחו נשימה ותנו הערכה לכל הנשים שהסכימו להחשף ולספר כיצד נפלו קורבן לגבר חלומות ולבסוף התגלה כאדם מתחזה .  סיקור מיוחד וצפייה ישירה של הפרק שידוע בשם המתחזים אילנה אביטל לצפייה ישירה 

המתחזה של הדס שטייף צפייה ישירה פרק 9 עונה 1 המתחזים

המתחזה המפורסמת ביותר , עדיין בפנים מוסתרות , מספרת לחיים אתגר את הצד שלה בסיפור ההתחזות שעברה העיתונאית המוערכת והאהובה הדס שטייף . פרק מרתק וערוץ היטב מומלץ לצפייה באמצעות סמארט TV . למה היתחזתי המתזחים עונה1 פרק 9 צפייה ישירה ערוץ 12 באינטרנט מאקו .

פרק 10 המתחזים צפייה ישירה המחזיר בתשובה 

אחד הפרקים הנוקבים של העונה המתחזים לצפייה ישירה מספק מפגש נועז בין חיים אתגר לבין מי שתועד כמחזיר בתשובה אך פעיל באתרי הכרויות , מחליף בין בגדי קודש ללבוש חול . פרק מרתק המתעד את השבר בעולם האהבה של גברים ונשים על רקע הבדידות של נשים בשנות הארבעים לחייהן

המתחזים חיים אתגר לצפייה ישירה פרקים מלאים לצפייה באמצעות מחשב טלפון או smart tv עם הסברים על כל פרק מי הנוכלים שאנו רואים בעונה 1 צפייה ישירה המתחזים

שנת 2021 היא השנה בה הסתדרו הכובים בשמי ערוצי הטלויזיה בישראל. ערוץ מאקו לצפייה ישירה מציג תכנים של ערוץ קשת 12 שמולו אתר ערוץ 13 עם תכני ערוץ 10 וערוץ רשת המאוחדים . אנחנו כאן לסקר את תכניות הטלוויזיה המומלצות של ישראל והמלצות לצפייה ישירה חינם באינטרנט באמצעות WIF  או דרך חבילות גלישה גדולות.