סיפורה של שפחה פרק 6 עונה 5 ביחד בערבון מוגבל

סיפורה של שפחה פרק 6 עונה 5 ביחד בערבון מוגבל

לא פשוט להיות חופשי. תשאלו את ג'ון אוסבורן שהצליחה לברוח ממדינת גלעד ומצאה את עצמה חסרת מנוחה בקנדה. אז מה היא עושה?. חוזרת לדיסטופיה. מה כדאי לראות?.סיפורה של שפחה פרק 6 עונה 5 לצפייה ישירה פרקים מלאים עונה חדשה 2022.

זהירות ספוילרים סיפורה של שפחה פרק 6 עונה 5 

מכל הדמויות שהופיעו בפרק החדש אהבתי במיוחד את לוק. את מכירים אותו?. כנראה שלא. בעונות הקודמות הוא היה על תקן הבעל הפסיבי של ג'ון. הוא קיבל אותה כפי שהיא כאשר נמלטה מגלעד. מה עוד כבר אפשר לחשוב עליו?. כי בסופו של דבר הוא אנטי תזה של הסדרה. גבר נשוי שהתאהב באישה האחרת, פירק בית אחד ובנה בית חדש.

מה עושה בפרק הזה?. לוק נאבק כמו שלא חשבתי שיהיה על המסך בעונה החמישית של The Handmaid's Tale. לגבי רמתה היעילות שלו, ייתכן ואני צריך שוב לצפות בפרק על מנת לגבש דעה.

עוד באתר קריוקי סרט ישראל ווידאו חדש צפו כעת סרטים 2022

סיפורה של שפחה פרק 6 עונה 5 צפייה ישירה תרגום עברית

סיפורה של שפחה פרק 6 עונה 5 צפייה ישירה תרגום עברית

האויבת שלי היא החברה הכי טובה שלי סרינה ג'וי מלכת הקרח

יש מפשט ידוע שאומר, שמור חבריך קרובים ואת אויבך קרובים עוד יותר. מי מגלה עד כמה ההמלצה העממית הזו נכונה?. נכון מאד, ג'ון אוסבורון, אותה מגלמת אליזבת מוס. העונה הזו יותר מתמיד, סרינה ג'וי אותה מגלמת איבון סטרהובסקי הפכו לתלויות אחת בשנייה. אם הדמות של אחת מהן תצא מהמשחק, אין טעם להחזיק את הדמות של השנייה לאורך העונה הזו ובטח לא לשלב אותה בסיפור המסגרת של עונה 6 שפחה. שימו לב כתבה זו כוללת ספוילרים אודות הסדרה שפחה עונה חמש.

מה קרה לדודה לידיה? לאן נעלם הרוע הטהור שלה?.

אן דאוד עושה תפקיד ענק בסדרה הזו. היא דמות שלא מספיק מוערכת אבל חשבתם שמדובר בדמות משנית שנועדה לשקף את המפקדים אז טעיתם. לדודה לידיה העונה חל שינוי בחשיבה.  אחרי שנים שבהן ביצעה אחרי כל מה שהמפקדים קבעו עבורה, היא התחילה להשיב מלחמה. היא התחילה באמת לדאוג שלומן של השפחות אותן טיפחה. שלא תטעו בה, היא עדיין מחשיבהאת המפקדים לנשגבים.  אבל היא מושרשת היטב בפאר ובנסיבות של הדת שהם יצרו בגלעד. תחת עין אלוהים, השפחות נלקחות במהלך טקס ממוקד ותכליתי.

לקראת העונה השישית של שפחה מי ישתתף בעונה האחרונה?.

צפו לראות את השחקנים שכולנו אוהבים בעונה השישית והאחרונה. מי צפוי לקחת חלק על המסך?.

אליזבת מוס בתפקיד ג'ון אוסבורן
איבון סטרחובסקי בתור סרינה ג'וי ווטרפורד
מדליין ברואר בתפקיד ג'נין
אן דאוד בתור דודה לידיה
O-T Fagbenle בתור לוק
מקס מינגלה בתור ניק
סמירה ווילי בתור מוירה
בראדלי ויטפורד בתור המפקד לורנס
אמנדה ברוגל בתור ריטה

הציטוט הכי חשוב של הפרק השישי בעונה החמישית

כה אמרה ג'ון : לא משנה כמה פעמים אתה חושב על המוות שלך, אני לא חושב שזה קורה כמו שאתה מצפה. תמיד יש כדור עקום, איזו אסטרטגיה שלא חשבת עליה עד הסוף, אויב שלא ראית בזמן. לא משנה מה תעשה, הסוף הוא תמיד הפתעה.

צפו בווידאו החדש פרק 6 עונה 5 שפחה לצפייה ישירה לקראת שידור