ערוץ ההיסטוריה סדרות לצפייה ותוכניות מומלצות

ערוץ ההיסטוריה סדרות לצפייה ותוכניות מומלצות

היכן משודרות הסדרות המרתקות ביותר בטלוויזיה?. תכניות מומלצות רשימת סדרות מומלצות בערוץ ההיסטוריה HOT 43 I YES 44 סקירה של תכניות לפי עונות והמלצות לתוכניות לפי נושאים ערוץ ההיסטוריה סדרות לצפייה ותוכניות מומלצות

עדכון חשוב עונה מספר 10 של אוצר האי המקולל לצפייה ישירה הסתיימה. תם אך לא נשלם?. מעריצי הסדרה ברשת מדווחים על הכנות לצילומי העונה ה 11. בהחלט יש למה לחכות. 

ערוץ ההיסטוריה סדרות לצפייה

מדובר ללא ספק באחד הערוצים הפופולריים ביותר של הוט ויס ולצד מפעילים נוספים חדשים כמו partnet tv וסלקום tv . נכון ליוני 2023 אין שידור של ערוץ ההיסטוריה באפליקציית FREE TV. 

מדי יום בשמונה בבוקר עולות לשידור סדרות של ערוץ ההיסטוריה וממלאות את העבר בתוכן מרתק חסר תקדים. 

זו לא עוד שעות של היסטוריה משעממת אלא אוסף סדרות בערוץ ההיסטוריה שמחברות בין הווה לעבר , בין אנשים לחלומות והרפתקאות עוצרות נשימה על גבי הגלובוס. 

במקום הראשון – אוצר האי המקולל והאחים ריק ומרטי לגינה 

שני אחים אמידים עם חלום ילדות יוצאים לחפש את האוצר המקולל של אוק איילנד. בסוך העונה החמישית טרם קבלנו תשובה האם קיים אוצר באי אוק .

בתכנית מנסה צוות אוצר האי המקולל , ששוכן לחופי קנדה , למצוא אוצר מסתורי. האוצר חומק מידי מחפשי האוצרות בעולם במשך למעלה מ 200 שנה.

בעונה החמישית של אוצר האי המקולל התגלו מספר חפצים מעוררי תאבון באי. התגליות החדשות מתדלקות את המשך הסדרה לקראת עונה 6 אוצר האי המקולל. הסדרה קנתה לה מליוני מעריצים ברחבי העולם שמחזיקים אצבעות לאחים ריק לגינה ומרטי לגינה שעושים הרבה כבוד למורשת החיפושים באי.

באתר רכזנו אוסף כתבות על אוצר האי המקולל וההתפתחויות הדרמתיות בסדרה שקרובה מאי פעם לגלות את האוצר של האי אוק ! 

תעלומת אוק איילנד בור הכסף

תעלומת אוק איילנד בור הכסף

במקום השני – היסטוריה למכירה  Pawn Stars עם ריק הריסון וצאמלי

יש פה משהו שלא אוהב את חנות המשכון של משפחת הריסון , החנות הכי מפורסמת בלאס וגאס. אם יש לכם פריט היסטורי למכירה , או סתם פריט שאין לכם מושג מה הוא שווה. קחו אותו לחנות המשכון שם ימתינו לכם ריק והקרחת הכי נוצצת בערוץ ההיסטוריה יחד עם ביג הוס הבן , הזקן והאבא הרוחני של הסדרה וצ'אמלי האחד והיחיד שקר עבודה במחסן מסירה ממנו את החיוך.

גם כאן ההצלחה שהביאה את Pawn Stars  לקראת העונה ה 20 היא שילוב אנשים , היסטוריה וכסף , שאיפות להרוויח כסף והמון המון אנשים שיש להם פריט היסטורי שרק אלוהי ההיסטוריה יכול להבין מה הוא בדיוק עושה שם. בשנה האחרונה נפטר אבי המשפחה , הזקן שכולנו אהבנו והערצנו . הסדרה ממשיכה במלוא המרץ (HOT 43 I YES 44). בקיצור אחת הסדרות הטובות של ערוץ ההיסטוריה לצפייה ישירה עם כתוביות עברית. 

עוד על הכוכבים של היסטוריה למכירה בכתבה הבאה ! 

ערוץ ההיסטוריה סדרות לצפייה

ערוץ ההיסטוריה סדרות לצפייה כוכבים גם במכירות אי ביי

חייזרים מן העבר האם ייתכן שהאורחים עדיין כאן ?  

שמרנו אותם למקום השלישי והמכובד ברשימת ערוץ ההיסטוריה סדרות לצפייה ותוכניות מומלצות אבל חייזרים מהעבר היא התכנית הנועזת  של ערוץ ההיסטוריה.

שימו לב היטב מה קורה סביבכם כי אולי בדיוק כעת חייזרים מן העבר שותים קפה לידכם. פעם היה זה אריך פון דנקן שנשא את הבשורה לפיה אנחנו לא לבד כאן בעולם. 

באמצעות עדויות מרחבי העולם , קישור בין מדע מודרני לבין אגדות וארכאולוגיה לגיטימית מסנה הסדרה להוכיח שפעם בעבר , היו אלו חייזרים שיצרו כאן תרבות אנושית מבוססת. 

מאמינים שפעם היו פה חייזרים מהעבר ?  הכל עניין של גישה בין אנטי תזה לכל מה שמציע הזרם המרכזי במדע. צפייה בתכנית הזו היא אחת מהחוויות המטלטלות של ערוץ ההיסטוריה.

בעונות האחרונות ראינו הופעות אורח של מרטי לגינה מה שהוסיף עוד מסתורין לסדרה . 

התעלומות הגדולות בהיסטוריה עונה 3 לצפייה ישירה

האמת שהייתי מאד מופתע לגלות, כבר בעונה הראשונה. מי מגיש את הסדרה?. לא אחר מאשר כוכב מטריקס לורנס פישבורן. בכל פרק חדש לצפייה ישירה הוא בוחם תעלומה היסטורית בשפה פשוטה ומרתקת. בין השאלות שהסדרה מנסה לפתור הן לאן נעלם ארון הברית, לשם מה הוקמו הפירמידות במצרים? ואיך אפשר בלי התשובה לשאלה האם רוצחו של נשיא ארה"ב ג'ון קנדי, פעל לבד?