בעלת החלומות 2 פרק 22 צפו בווידאו

בעלת החלומות 2 פרק 22 צפו בווידאו סדרות ישראליות מומלצות לצפייה

מה אני עושה כאשר אני קם בבוקר?. פותח את לוח שידורים של הוט ומיד מנסה להבין מתי משדרים פרק חדש של הסדרה שאני אוהב. אחר כך אני שותה קפה, מגיע למשרד ובראש שלי במשך כל היום, אני כבר יודע, היום בערב זה יקרה. על מה נספר היום בכתבה?. בעלת החלומות 2 פרק 22 צפו בווידאו סדרות ישראליות מומלצות לצפייה.

מאחורי סלולר ועיתון בעלת החלומות 2 פרק 22 צפו בווידאו

מי אמר שהחיים קלים גם בתוך עולם של טלה נובלה. הנה קחו את המשפחה שכל חיי מונחים על ידי חלומות, כסף, אהבה, שנאה. מה זה משנה מי אוהב את מי, מי רוצה להקים משפחה ומי סתם רוצה לקחת את הקופה. בואו נצלול לאירועי הפרקים הקודמים ואז גם תוכלו לצפות בווידאו לקראת הפרק החדש. 

עוד באתר גרושים גרושות הכרויות מפגשים איכותיים

אני לא יכול לשכוח את ההרגשה של פרק 20. מה קרה שם?. שלומי חושד שיהודה עושה לו הצגות ושולח את אלכס לרגל אחריו. אבל זה עוד כלום לעומת אבי שמאשים את קובי בגניבה ומסכן את עצמו. ומה בנושא האהבה?. חשבתם שזהב פשוט?. עדן כבר נפרדת מיהודה אבל מישהו עולה עליהם.

למה כולם רוצים אהבה אבל כסף הרבה יותר 

נשמע לכם מוזר?. אני למשל מחכה לרגע שיתחיל שידור הפרק החדש. ומה אני עושה אז?. צופה בסדרה נסרין אגדה.

בנקודה הזו כולם בבוץ עד הברכיים. למה זה קרה?. עדן מנסה לעזור ליהודה להיכנס שוב לחלום שהיה לו, גל מוצאת דרך מקורית להתחמק מהפחדים שלה, לירן מסתבך עם הלב ואלכס ושלומי מחדשים את הקשר.

בסופו של דבר, גם בפרק 22 גיבורי הסדרה לא לומדים שכסף, שליטה ומעמד חברתי זזה לא הכל בחיים. אני חוזר לסלון ומוודא שהפרק החדש לא התחיל בלעדי. מזל, אני אומר לעצמי, שיש VOD.

מי רוצה להיות גל רומנו?

עכשיו העלילה הופכת להיות יותר מורכבת. למה זה קרה?. אלכס מאיימת על יהודה, שני עושה טעות, גל רומנו הופכת לנועה לוי, קובי הולך רחוק מדי כדי להשיג כסף, יהודה מצליח להיכנס לחלום בזכות עדן וזה מסכן את שניהם.

צפו בווידאו בעלת החלומות 2 פרק 22 צפו בווידאו סדרות ישראליות פרק מלא ב הוט