גראן טוריסמו סרט מומלץ צפו בווידאו

גראן טוריסמו סרט מומלץ צפו בווידאו סרטי 2023 מומלצים 

מדריך סרטים מומלצים בבתי הקולנוע. הסרט שמשלב בין פעולה, הרפתקאות, דרמה. מה מומלץ לצפות מבין הסרטים החדשים החודש?. קבלו את גראן טוריסמו סרט מומלץ צפו בווידאו סרטי 2023 מומלצים סיפור אמיתי מעורר השראה הנראה בלתי אפשרי מבוסס על חייו של יאן מרדנבורו GRAN TURISMO.

התחיל עם פלייסטשיין המשיך בתור גראן טוריסמו סרט מומלץ צפו בווידאו 

הסרט מבוסס על סיפור אמיתי ומעורר השראה, על חלום הנראה בלתי אפשרי. מבוסס על חייו של יאן מרדנבורו, שחקן GRAN TURISMO צעיר אשר כישורי הגיימינג שלו הביאו אותו לנצח בסדרת תחרויות של מותג הרכב ניסאן ולהפוך לנהג מרוצים מקצועי. הסרט מגיע לאחר שסדרת משחקי מרוצים לקונסולת הפלייסטיישן של סוני, גראן טוריסמו או GT הפכה לסדרת משחקי המרוצים המצליחה ביותר בתולדות הפלייסטיישן, עם למעלה מ-80 מיליון יחידות שנמכרו.

עוד באתר שמחת תורה 2023 ברכות חג שמח מנהגים תמונות

הדמות המרכזית בסרט המומלץ נולד ב-9 בספטמבר 1991, בדארלינגטון, אנגליה, מרדנבורו משך לראשונה את תשומת הלב של עולם הספורט המוטורי כאשר זכה בתחרות הפתיחה של Nissan GT Academy בשנת 2011, לאחר שהיה שחקן מצטיין של משחקי הווידאו מרוצי Gran Turismo, שהופיעו לראשונה בפלייסטיישן 1 בשנת 1997.

מהסרט למציאות מה קרה לכוכב הסרט בשנת 2015? 

בשנת 2015 יאן מרדנבורו איבד שליטה על מכונית המרוץ שלו והתנגש בגדר המסלול. מה קרה בתקרית הזו? הוא פצע מספר צופים ואחד שסיים את חייו באותה תקרית. הטרגדיה היא אחד האירועים והמאפיינים המכריעים של הקריירה שלו בסרט גראן טוריסמו,

בעת יצירת התסריט לסרט GRAN TURISMO,  מרדנבורו עצמו רצה שהאירוע יקבל מקום חשוב בעלילה. וכך הוא צוטט בראיון ( תחילת ציטוט ) "אלה החיים שלי; זה חלק מהסיפור שלי", אמר ל- Driving.co.uk. "אז אני מרגיש שזה היה רע עבור הקהל שזה לא היה שם. וידאתי לכולנו שהיו עם ההפקה – המפיקים, ג'ייסון [הול] התסריטאי – שכך זה ירד. כי זה היה צריך להיות נכון כי מישהו איבד את חייו בתאונה הזו. והסרט עושה את זה מצוין".( סוף ציטוט ).

אולי יעניין אתכם גם okcupid גרסה עברית אתר הכרות חינם

מי משחק בסרט GRAN TURISMO

דיוויד הארבור

אורלנדו בלום

ארצ'י מדקוויי

דג'ימון הונסו

צפו בווידאו המלא גראן טוריסמו סרט מומלץ טריילר מומלץ בבתי הקולנוע