מכבי חיפה ליגת האלופות לוח משחקים תאריכים שידורים

מכבי חיפה ליגת האלופות לוח משחקים תאריכים שידורים

עונת הכדורגל זה עתה הסתיימה וכבר מתחילות הקבוצות הישראליות להתכונן למשחקים במסגרות האירופאיות. חדשות ספורט בישראל מכבי חיפה ליגת האלופות לוח משחקים תאריכים שידורים. המשחק הראשון בפלייאוף מול יאנג בויז פלייאוף האלופות השנה – 23/08/2023 מול האמרון ספרטנס אלופת מלטה.

המאמן והכוכב עזבו מי הגיע?. מכבי חיפה ליגת האלופות 

הקבוצה בירוק מתחילה את העונה האירופית עם לא מעט סימני שאלה. אחרי 3 עונות מהאגדות בהן זכתה באליפות ישראל ורשמה הופעה מכובדת בשלב הבתים הקבוצה נמצאת על פרשת דרכים. את המאמן המצליח ברק בכר החליף המאמן הצעיר מסאי דגו וגם על המגרש יש לא מעט זעזועים. ובכל זאת יש נקודות אור.

ליאור רפאלוב הצטרף לקבוצה והסגל מתגבש בתקוה שגם דיא סבע יישאר. עד כמה ההישג של מכבי חיפה שהנה שעברה גדול על הליגה שלנו?. מספיק להיזכר בשני המשחקים של נבחרת ישראל, מול אנדורה ובלארוס.

עוד באתר ערוץ 5 שידורי ספורט ישירים 

מתי ומול מי תשחק מכבי חיפה בליגת האלופות?. יאנג בויז בפלייאוף 

שני משחקים ייקבעו האם נקבל עוד עונה בליגת החלומות של אירופה או הופעה היסטורית בליגה האירופאית. השחקנים של ברוך דגו יכולים לעשות את זה. סמי עופר צפוי להיות מלא עד אפס מקום. ומה אתם יכולים לעשות?. לצפות בשידורי ספורט חיים משחקי כדורגל בשידור חי. מתי המשחקים של מכבי חיפה?.

מוקדמות ליגת האלופות פליי-אוף, משחק 1 , 23/08/2023 , 22:00 , סמי עופר
מכבי חיפה – יאנג בויז

משחק הגומלין מוקדמות ליגת האלופות פליי-אוף, משחק 2 , 29/08/2023 , 22:00 , אצטדיון ונקדורף
יאנג בויז – מכבי חיפה

שידור ישיר ליגת האלופות ערוץ 5
לוח משחקים מכבי חיפה ליגת ONE ZERO עונת 2023-2024 

גביע הטוטו – חצי גמר , 19/08/2023 , 19:30 , המושבה, מכבי פ"ת – מכבי חיפה
ליגת ONE ZERO, מחזור 1 , 26/08/2023 , נדחה, מכבי חיפה – הפועל פתח תקווה
מחזור 2 ליגת העל 02/09/2023 הפועל ירושלים- מכבי חיפה
ליגת העל ONE ZERO, מחזור 3 , 17/09/2023 מכבי פתח תקווה – מכבי חיפה
מכבי חיפה

שידורי ספורט חיים בישראל איפה רואים משחקים לייב?.

ליגת האלופות ומשחקי ליגת העל משודרים באחד מ 15 ערוצי הספורט של ישראל. לצד חבילת שידורי ספורט 1, ערוץ ONE וחבילת ספורט 5. שימו לב שבימים אלו הושקה אפליקציה לצפייה ישירה הנקראת FREE TV. השבוע רכשתי מנוי לשידורים וצפיתי בשידורי ערוץ 5 היישר מהטלפוו הנייד. אז נכון שלא ניתן לצפות בכל משחקי ליגת העל, אבל היישום בהחלט עונה על הציפיות ביחס עלות תועלת, לפחות בכל מה שמדובר בצפייה ישירה ליגת האלופות וחדשות הספורט.