גואל רצון הסרט החדש חיים אתגר מאקו טיוי

גואל רצון הסרט החדש חיים אתגר מאקו טיוי

בפירוק הכת של גואל רצון בלטו מאד הנשים . אך הילדים נשכחו ומטבע הדברים היו בצל. כעת סרט חדש של חיים אתגר MAKO מביא את סיפורים של ג'סיקה הילדה של גואל ואת מערכת היחסים הסבוכה בין האחים הרבים. גואל רצון הסרט החדש חיים אתגר מאקו טיוי לצפייה ישירה. אגב למי ששואל, בית המשפט גזר על רצון 30 שנות מאסר. 

גואל רצון הסרט החדש חיים אתגר מאקו טיוי

גואל רצון הסרט החדש חיים אתגר מאקו טיוי

לא באמת קוראים לי ג'סיקה ואני הבת של גואל רצון

בפעם הראשונה נחשפנו לכת שמנהל גואל רצון בשכונת התקווה בסרט של נס לי ברדה. כמה שנים אחר כך הופרה שלוות הכת שכללה כ 20 נשים ו כ50 ילדים. רשויות החוק פשטו על המתחם ברחוב אחימעץ בתל אביב ופרקו את הקואופרטיב המוזר שחי לא רע על חשבון ביטוח לאומי .

את חלק מהנשים הכרנו לאחר מכן באמצעות סרטים כמו חרוט בגופי ומהרצאות והצגות שקיימו בחרבי הארץ. אחת מהנשים אף הופיעה בתוכנית האח הגדול 2020 יעל פפר שילדה לגואל 8 ילדים. היא הייתה אחת הראשונות להיות ברשימת המודחים של האח הגדול.

שבס עונה פרק 2 המערכון על גואל רצון היכונו לכליאת המשיח 

הילדים מתחילים לחפש את אבא גואל 

אם נתעלם לרגע מיגאל רצון , הבן המתוקשר והקולני של גואל, נשארו עדיין כ 50 ילדים ואולי יותר שכעת מתחילים את ההתבגרות שלהם וחלקם נמצאים לפני ואחרי שירות צבאי. אחת מהן היא ג'סיקה הבת של גואל רצון. יש לה עוד שמונה אחים מאותה האמא . ובסרט של חיים אתגר בערוץ 12 קשת לצפייה ישירה .

הסרט המרגש נודד בין קשיי ההתבגרות וההתאקלמות של ג'סיקה בעולם החדש שהיא מגלה לאחר פירוק הכת , לבין הרצון ליצור קשר עם האדם היחיד שהיווה עבורה דמות אב – גואל רצון. שהוא למעשה האבא שלה. בשיחות בינה לבין רצון הכלוא אנו שוב נחשפים ליכולת הרטורית של רצון. הוא מנסה לשכנע אותה לבא לבקר אותו , מבטיח לה הצלחה בזכות הכוחות שלו ובאופן לא מפתיע גואל רצון לא מתחרט על מה שעשה וטוען לחפותו.

באותה נשימה נמליץ גם על חרוט בגופי הסרט המלא לצפייה ישירה.

חצי מהילדים בעד קשר קשר עם גואל רצון 

בעוד נשותיו של גואל רצון נקטו בפעולה של גט כריתות אלגורי , הילדים זה עניין אחר. גסיקה מספרת לנו שחצי מהילדים של רצון בעד ליצור קשר עם האבא והחצי השני מתנגדים או לא משתייכים כלל לקבוצה. מסתבר שגם עשור לאחר פירוק הכת , הילדים עדיין בקשר ויש להם עולם פנימי משותף  – הם אחים . אני לא בטוח שלנשים של גואל יש כזה מכנה משותף או אחווה אפשרית.

האח הגדול 2024 הצבעה באתר ההדחות 

חרוט בגופי לצפייה ישירה סרט ההמשך ?

בסצנת הסיום של הסרט נשמתי לרווחה . גסיקה רצון בוחרת בדף חדש וחיים חדשים וממותרת בשלב הזה על הקשר עם גואל רצון שבינתיים עבר ניתוח מורכב בשל מחלת הסוכרת.

הבת של גואל רצון חיים אתגר

אם לסכם את הצפייה אני באופן אישי הרגשתי שזה כמו חלק חדש לסרט הראשון על המשפחה. חרוט בגופי נילי טל לצפייה ישירה היה חוויה מטלטלת . הסרט של חיים אתגר בערוץ 12 משלים אותו בגישה סלחנית ותקווה לעתיד.