הסרטים של יולי 2024 חדש בקולנוע מה רואים?

הסרטים של יולי 2024 חדש בקולנוע מה רואים?

לפחות ענף בידור אחד ממשיך לפעול למרות המצב. הוא מביא לאקרנים את מיטב הסרטים שיוצאים לאוויר העולם, מאפשר לנו שעה וחצי פלוס מינוס של אסקפיזם וקצת נחת. מה בכתבה?. קבלו את הסרטים של יולי 2024 חדש בקולנוע מה רואים?. עוד בכתבה הורדת קופון כרטיס שני לסרט מתנה. 

 

המלכה השישית הנרי השמיני חוזר לקולנוע הסרטים של יולי 2024

 6 נשים היו למלך אנגליה הנרי השישי. מכולן הוא רצה רק דבר אחד, בן זכר שיירש אותו ואת כס השלטון. מזכיר לכם משהו?. כן חברים את משחקי הכס לצפייה ישירה. 

העלילה מתחרשת באנגליה של תקופת הטיודורים. קתרין היא המלכה השישית והאחרונה של המלך. בעוד בעלה יוצא למלחמות מעבר לים היא שולטת ביד רמה בממלכה.  אבל מה קורה כאשר המלך חוזר הביתה פצוע ומוכה?. המלכה מוצאת את עצמה בסוג של משפט דרייפוס. דרמה היסטורית חכמה ומותחת. 

עוד באתר ברכות לראש השנה להורדה חינם 

הם באים בלילה מותחן אימה עם ניקולס קייג' סרטי 2024

אם חסר לכם מתח בחיי היום יום, בראשית החודש מגיע למסכים מותחן אימה במסורת "מקום שקט" ואחד מתפקידיו העוצמתיים של ניקולס קייג'.

מה קורה שם?. פול ושני בניו מוצאים שלווה ביום יום. אבל כשהלילה יורד, דלתות הבית חייבות להינעל היטב , החלונות להיאטם ועליהם לשמור על דממה.  מי משחר לטרף?. יצורי ענק מפלצתיים שהתפתחו, מתעוררים בלילות מחפשים להרוג כל מה שבדרכם.

כך החיים נמשכים בשלווה יחסית עד שיום אחד, אחד הילדים מאחר לחזור הביתה וחשיכה יורדת. פול,  אותו מגלם ניקולס קייג,  מחליט לצאת אל הלילה, להציל אותו וכשהוא נפצע על הצעירים להשתמש בכל האמצעים שאביהם לימד אותם כדי לשרוד ולהציל המשפחה.

חשבתם שזו הפעם ראשונה שניקולס קייג' משחק בסרט אימה לצפייה ישירה?. אז זהו, שאנו כאן על מנת להזכיר לכם את משחקו הבלתי נשכח בסרט האימה האגדי איש הקש. אבל לא של סרט פולחן סקוטי מ-1973 אלא מגרסת 2006. 


 

איפה יש כרטיס 1+1 לסרט הטבה בכרטיס אשראי

יוצאים לצפות בסרט בקולנוע?. למה לשלם את המחיר המלא?. טרם היציאה לבית הקולנוע, כנסו לאתר חברת האשראי שלכם, הורידו קוד קופון לכרטיס לסרט 1+1 וחסכתם כמעט 50% מעלות הבילוי.