סקר הדחה האח הגדול האירוע השבועי הצבעה לדייר שלכם

סקר הדחה האח הגדול האירוע השבועי הצבעה לדייר שלכם

יש אירועים המתרחשים בישראל שגם אם אתם לא בעניין שלהם, או שהם אינם קשורים לעולם התוכן שלכם, לא תוכלו להתעלם מהם. בסוף גם אתם נסחפים וכמו מעריצי האח הגדול, או כמוני ליתר דיוק, אתם לוקחים חלק ומשפיעים. על נספר לכם היום בכתבה?. סקר הדחה האח הגדול האירוע השבועי הצבעה לדייר שלכם. 

הדחה כפולה במוצאי שבת. קודם כל יודח אחד מעשרת הדיירים הבאים: 

אור בן דוד
אמילי קופר
הדר שירי
מלי קליגר
נועם מדר
עינב שרי
קורולי לרוסה
מלאני למברסקי

ולאחר מכן כל הבית עומד להדחה 

מה עושים מצביעים אתר ההדחות ערוץ 13 מעבר להצבעה מצילים את הדייר שלכם

כניסת הדיירים השנייה לפני אמצע העונה

בניגוד למסורת של האח, שלושה דיירים חדשים בדרכם לבית הם ייכנסו במוצאי שבת. השנה ההפקה לא המתינה למחצית העונה. למה זה קרה?. אולי נתוני רייטניג נמוכים?. מה שבטוח שעכשיו יהיה הרבה יותר מעניין
אור בן דוד
אמילי קופר,
בן אדם
דני צ'רבוננקו
הדר שירי
חיים טויטו
יהב אהרבור
יוסי פריאנטי
מלאני למברסקי
נועם מדר
עינב שרי
פרידה עוזיאל
קורלי לרוסה

סקרים יוצרים מציאות?. סקר הדחה האח הגדול האירוע השבועי בבית האח 2024

בכל עונה צצים ברחבי האינטרנט וכמובן ברשתות החברתיות סקרים בנושא מי יודח השבוע באח הגדול. זה מקובל וזה קורה לסדרה בכל העולם. אבל, בניגוד לסקרים שבהם מושאי הסקר רואים את הנתונים. במקרה שלנו, המשתתפים בבית האח, הדיירים, לא רואים ולא מודעים לתוצאות או להלך הרוח. 

הטיול לנווה אילן מה ראינו בדרך לאולפנים 

לפני מספר שנים הסקרנות אכלה את החתול. יצאנו אהובתי שלי ואני לאזור נווה אילן. אתם יודעים מה קורה שם?. אי שם באזור נמצא בית האח. בכל שנה הוא עובר שינויים והחידושים. מתיחת פנים ועיצוב מחדש. אולם יש בו תמיד, ככל שאני יכול להבין, שני אלמנטים חשובים שלא משתנים.

עוד באתר סדרות טורקיות מומלצות 

ההדחה מתחילה במסירת השמות בחדר האח הגדול 

הראשון הוא החדר של האח, המקום בו הדיירים מקריאים את המועמדים שלהם להדחה שבועית. והשני הוא גרם המדרגות שממנו נכנסים לבית. אותו גרם מדרגות משמש גם את המודחים ליציאה מבית האח הגדול. בינתיים, אם אתם באזור, תמיד תוכלו להיכנס לתחנת הדלק הסמוכה ולצפות בפסלים והציורים של מלך אחד, בלתי ניתן להדחה. 

 הטיול לנווה אילן לא רחוק מבית האח הגדול

הטיול לנווה אילן לא רחוק מבית האח הגדול

ומה הקשר בין הדחה האח הגדול לתמונה הזו 

את התמונה הזו צלמתי בעצמי ( מוגנת בזכויות יוצרים ) במוזיאון ישראל בירושלים. היא מציגה עובדים מצריים שחותרים על הנילוס, או לפחות ככה מייחסים לה. בעיני היא יכולה לדמות את המלאכה הסיזיפית של מתמודדי האח הגדול 2024. עונת קיץ ומטרה אחת משותפת לכולם, לעבור עוד שבוע של הדחה שבועית ולהתייצב על קו הגמר. אבל להבדיל ממה שאתם רואים בתמונה, כל אחד מרשימת הדיירים הסופית באח הגדול, צריך לעשות את המסע הזה לבד. 

 סקר הדחה האח הגדול האירוע השבועי הצבעה לדייר שלכם

סקר הדחה האח הגדול האירוע השבועי הצבעה לדייר שלכם

אבל מה קורה שיש טוויסט בעלילה?. כל הבית מועמד להדחה 

לפעמים וזה קורה לא מעט, ההפקה מכריזה על שינוי ביחס למה שאנחנו מכירים. ברגע שכזה כל הבית נכנס למתח. למה אני מתכוון?. כאשר כל הבית מועמד להדחה זה סיפור אחר לגמרי. אם יש לכם דייר או דיירת שאתם רוצים להציל מהדחה, חשוב שתכנסו לאתר ההצבעות של האח הגדול, תממשו את זכותם להצביע, ואולי תוכלו לסייע לדייר שלכם להישאר בבית.