אתר המחשבונים של ישראל ברוכים הבאים

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Headline_Widget"][/siteorigin_widget]

מחשבונים פשוטים חישובים מורכבים

באמצעות סדרת המחשבונים באתר ניתן לבצע חישובים המגוון נושאים , הכל מחישוב הלוואות , חישובים כלכליים ותכנון פיננסי ועד חישוב תאריכים שנים ימים וחודשים בין שני תאריכים. סדרנו את החישובים באתר לפי סדר נושאים ובנוסף תוכלו לאתר מחשבון לפי נושא בתיבת החיפוש. כל המחשבונים פתוחים לציבור הגולשים באתר ללא תשלום. בנוסף ניתן להזמין שירותי חשוב מקצועיים בכל תחומי החיים לאנשים פרטיים לעורכי דין ולחברות לרבות חישובים מורכבים המושתתים על בסיסי נתונים , חישובים משפטיים ובדיקת משכנתאות ותשלומים לפוליסות ביטוח ופנסיה. 

[siteorigin_widget class="WP_Nav_Menu_Widget"][/siteorigin_widget]

חשבון תאריכים חישוב ימים בין תאריכים

רוצים חשב כמה חודשים ימים או שנים עברו בין שני תאריכים ? זה המחשבון שיעשה לכם סדר וייתן לכם תוצאות מהירות ומדויקות. מקישים תארך התחלה , תאריך סיום ומקבלים 3 תוצאות באופן אוטומטי. מחשבון שימושי לצורכי חישוב תקופות עבודה , משך טיול וחישוב כמה זמן עבר בין 2 תאריכים

מחשבון תאריכים אתר המחשבונים של ישראל

מחשבון תאריכים אתר המחשבונים של ישראל

חישוב עלות רכישת רכב בליסינג פרטי 

האם כדאי לך לרכוש רכב פרטי במצעות עסקת ליסינג ? חשבו כעת את העלות האמיתית של קניית רכב בעסקת מימון . כמה אנחנו משלמים באמת על הרכב החדש או רכב חדש מיד 2 יתרונות וחסרונות . מחשבון חינם עם אפשרות להזמנת חישוב מקצועי פרטי ושקלול הטבות מס ברכישת רכב ליסינג לעסק שלך. 

מחשבון בטחונות חוזה שכירות לדירה  

הסבר מקיף עם מחשבון בלעדי לאתר מחשבון בטחונות לחוזה שכירות דירה לפי שווי הנכס ולפי דמי שכירות לחודש , מה ההבדל בין סוגי הביטחונות השונים ועל איזו ערבות אסור לוותר כאשר חותמים על חוזה להשכרת דירת מגורים. 

המרת טמפרטורות   

מחשבון מיוחד להמרת מידות מעלות חום מצלזיוס לפרנהייט ויתר סולמות המדידה של מעלות החום כולל הסברים ונוסחאות להמרת מעלות קלווין ומעלות רואמיר תמונות של מדי חום ישנים מההיסטוריה של המדע