בלקספייס פרק 4 לצפייה ישירה הכירו את החשודים בתיכון! ספוילר ענק!

בלקספייס פרק 4 לצפייה ישירה הכירו את החשודים בתיכון! ספוילר ענק!

לפני שאתם ממשיכים לקרוא את הכתבה נזהיר את אתכם מראש על ספוילרים בלעדיים. בלקספייס פרק 4 לצפייה ישירה כולל החשודים שכבר ידועים והסגירו את עצמם במהלך הפרק הראשון. צפו בווידאו בסוף העמוד בלקספייס שידורים פרקים מלאים

בלקספייס פרק 4 לצפייה ישירה

בלקספייס פרק 4 לצפייה ישירה

יש לנו סדרה ישראלית מומלצת לצפייה ישירה! בלקספייס פרק 4

אחרי שהסדרות של תאגיד השידור כאן תפסו את מרבית תשומת הלב על המסך בשנת 2020 הגיע ערוץ 13 והראה שאפשר לעשות בישראל טלוויזיה מעולה. האמת שמאז "תימרות עשן" לא הייתה כאן סדרה ישראלית שרכזה כל כך הרבה תשומת לב.

ארבעה חשודים מסתובבים חופשי ואצלכם על המסך, כבר ראיתם אותם

שלא תתבלבלו בין backspace לביטוי הקשה BLACKSPACE . המשטרה והחוקרים הצליחו להגיע למסקנה שיש 4 תוקפים. כולם עם מסכות חד קרן יוניקורן וכאן מתחיל הספוילר הראשון. מכיוון שארבעתם לא נראו יחד מעולם ומכיוון שהחוקרים היו להוטים לעצור את 2 הפועלים, ידוע לנו כבר עכשיו שלחוקר אין מושג קלוש כמה חשודים הוא מחפש באמת. סוף ספוילר ראשון בלאקספייס.

סובל בערפל גורי אלפי בתפקיד חייו

לפי מה שנשמע לנו כמו בכי עמוק הוא לא יותר מאשר רוח שמילל. מה שמעלה שאלה מדוע כל החוקרים הם כאלה מיוסרים. למה הדמות של הכוכב הראשי חייבת להיות כזו מפותלת? האם לא יכולים להיות גיבורים ראשיים, גם בסדרת מתח ישראלית מומלצת? בן אדם שבא בבוקר לעבודה, נותן את התפוקה והולך לבית בשקט לראות סרטים בנטפליקס? חומר למחשבה.

והנה עוד כמה דברים שכל צופה של בלאקספייס פרק 4 חייב לדעת!

אף אחד לא הזמין את דוידי לחקור את הפרשה. הוא היה בדרך לתשאול במעשיהו ראה את ההודעה על הירי בתיכון וקפץ לשם. ככה ממנים צוותי חקירה במשטרת ישראל? מי שקופץ בראש מקבל את התיק?

מצד שני הייתה סצנה שנראית יותר אמיתית מהמציאות , כאילו הרעיון שלה לקוח ממניאכ- שני שוטרים רבים ביניהם עד הרמת ידיים לגבי דרך הפעולה. ולסיום ורגע לפני שאתם צופים כאן בוידאו לפני פרק 4 לצפייה ישירה בלאקפייס ערוץ 13. בכל פעם באני רואה את גורי אלפי יוצא מבית הספר אני לא יכול שלא להיזכר במילים של נורה ג'ונס מהשיר "Black"

Until you travel to that place you can't come back
Where the last pain is gone and all that's left is black