האוצרות מירושלים התגליות באי האלונים עונה 7

האוצרות מירושלים התגליות באי האלונים עונה 7

מה כבר הוא יכול למצוא למרגלות בור הכסף ? הפרק החדש מבטיח תגלית גדולה נוספת של גארי דרייטון באי האלונים. במקביל יצאתי אני לחיפוש אחר תגלית גדולה בירושלים העתיקה. כי אם — היא מתחילה ב Church of the Holy Sepulchre . כתבה מיוחדת על האוצרות מירושלים

האוצרות מירושלים התגליות באי האלונים עונה 7 ערוץ ההיסטוריה

האוצרות מירושלים התגליות באי האלונים עונה 7 ערוץ ההיסטוריה

שבע בבוקר השוק מתעורר לחיים ובאי יוצאים ליום עבודה

יצאנו בשבע בבוקר מתל אביב לכיוון ירושלים. שכן אם יש אוצר גדול על האי המקולל . המקור שלו הוא לא במחרק שעה נסיעה מהבית שלי. הכניסה הכי נוחה לעיר העתיקה של ירושלים היא דרך שער יפו. Mark Twain היטיב לתאר את דלות העיר בביקורו במאה ה 19 . היום מדובר בשוק ססגוני. חלקו מוכר מזכרות לתיירים וחלקו מוכר סחורה טריה ומעולה. באזר מזרח תיכוני כמו באגדות.

ובאותו זמן על האי עם האוצר המקולל עונה 7 

חמוש במוט בגלאי מתכות וסודות מהעבר עושה את דרכו גארי דריטון לבור הכסף. אני חמוש ב 100 דולר ותיאבון עושה את דרכי בסימטאות. חבל עבה קושר בין מרצפות האבן שאני דורך עליהן לכיוון מרכזי הקודש של ירושלים , לבין האי . לכאן נשאו את עיניהם הטמפלרים כאשר חצו את יבשת אירופה במטרה לכבוש את ירושלים הקדושה. אם הם מצאו אוצר יקר ערך , הם מצאו את זה כאן , בירושלים. אילייה קפיטולינה. ישנם 2 מקומות בעיר שכל אחת מהן יכולה הייתה לשמור במשך כאלף שנה אוצרות עד לבואם של האבירים.

איך מצאתי את ארון הברית בירושלים בעתיקה בזמן שגארי דרייטון חשף תגלית מדהימה על האי המקולל

הנקודה הראשונה היא Church of the Holy Sepulchre . בכנסייה ממנה מפיצים אור קדוש לכל העולם בחג האור הקדוש. כאן בקומה ביניים קטנה שוכנים זה לצד זה , לפי בקשת המלכה הלני , קברות האדם הראשון וקברו הזמני של ישו. זוהי גבעת הגולגלתא. היא קשורה לנושא שלנו אוצר האי המקולל עונה 7 לצפייה ישירה.

אני עומד בכניסה לגבעת הגולגלתא , באוויר ריח של אוכל המתבשל במסעדות הסמוכות וחושב לעצמי. הריי גם כיום מרבית האתר לא נחפר ולא בוצעו עבודה ארכיאולוגית מסודרת. לפי הספר. מה אם הצלבנים , או משהו ממשפחת סינקלייר הצליח לגלות כאן פריט היסטורי , לחצות איתו את אירופה ולאחר מכן את האוקיינוס.

אם יש לך פריט או תכשיט שמשנה את מאזן הכוחות בעולם היכן תחביא אותו ? במקום הכי רחוק שאפשר או בעולם החדש. אותו עולם שבו שוכן בור הכסף , צופה על מפרץ סמית .
אותו אי שבו גרי דרייטון חושף בו סודות עתיקים ומיסתוריים. אין כמעט לאיש ספק שהאוצרות מראש הגבעה הם המפתח לסוד בור הכסף. כי אם מדובר באוצר של טמפלרים , ראוי שהוא היה מגיע מירושלים. 

אוצר האי המקולל עונה 7 . בכל פרק מתקדמים האחים לגינה לקראת מציאת בור הכסף והאוצר האבוד , ככל הניראה של הטמפלרים. אולי הם לא ימצאו את הזהב של האי המקולל לחופי נובה סקוטיה אבל הם בהחלט יכולים לפתור את התעלומה. אוצר האי המקולל צפייה ישירה ערוץ ההיסטוריה.